Робоча поїздка міністра охорони здоров’я України

4.03.2011, 09:27

Робоча поїздка міністра охорони здоров’я України І.М.Ємця в місто Комсомольськ

alt3 березня 2011 р. міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець здійснив робочу поїздку в Комсомольськ. Цей візит відбувся за ініціативи голови Київської міської державної адміністрації О.П.Попова з метою ознайомлення з досвідом реформування галузі медицини в Комсомольську. Відповідно до програми візиту у супроводі голови КМДА О.П.Попова, міського голови Комсомольська С.А.Супруна, начальника Головного управління охорони здоров’я Полтавської ОДА В.П.Лисака та інших офіційних осіб І.М. Ємець ознайомився з роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини приватно практикуючого сімейного лікаря М.М.Файди та приватно практикуючих сімейних лікарів М.Г.Дяченка та Л.Б.Дяченко, які працюють згідно з ліцензією МОЗ України за умов договору з замовником медичних послуг поліклінікою «МЦ ПМСД».

altІ.М. Ємець ознайомився також з роботою міської лікарні. Зокрема, він побував у приймальному, кардіологічному, реанімаційному відділах. Міністр охорони здоров’я особисто поспілкувався з хворими, які на той час знаходились у лікарні. Ілля Миколайович піддав критиці стан реанімаційного відділення міської лікарні, наголосивши на необхідності ремонту приміщення та надання більш високоякісних медичних послуг хворим.

В рамках робочого візиту міністра охорони здоров’я України відбувся «круглий стіл» для місцевих засобів масової інформації. Директор міської лікарняної Б.Л.Фрідман поінформував про діяльність благодійної членської організації « Міська лікарняна каса». Про етапи становлення первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики сімейної медицини розповіла головний лікар поліклініки «МЦ ПМСД» А.В.Ковпак. Своїми думками щодо реформування медичної галузі поділилися начальник Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення міста Києва Р.О.Моісеєнко, altначальник Головного управління охорони здоров’я Полтавської ОДА В.П.Лисак, голова КМДА О.П.Попов, міський голова Комсомольська С.А.Супрун. І. М.Ємець акцентував увагу на необхідності підготовки кваліфікованих кадрів – лікарів сімейної медицини, а також реформуванню медичної галузі в цілому. Міністр охорони здоров’я зауважив, що місцева влада разом з лікарями, а також органи центральної влади повинні докласти максимум зусиль для вирішення проблем медичної галузі, щоб потім мати якісно новий позитивний результат