У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 облаштують найсучасніший кабінет інформатики в місті

30.03.2018, 17:02

У ході брифінгу, що відбувся 29 березня, міський голова Дмитро Биков повідомив про хід реалізації програми з облаштування сучасних кабінетів у ЗОШ міста.

 

Поінформував, що у 2018 році, зокрема в СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, за кошти міського бюджету та фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» планують здійснити реконструкцію кабінету № 29 з облаштуванням сучасного класу інформатики. Загальна вартість реалізації проекту складе близько 1 млн грн.

 

Дмитро Биков зауважив, що ремонт та облаштування кабінету буде виконано згідно з останніми новинками техніки. Оригінальний дизайн приміщення, нові сучасні меблі, енергозберігаючі LED-світильники, якісна техніка – будуть до вподоби учням та їх молодому перспективному вчителю інформатики, який вміє зацікавити дітей до вивчення предмету. «Сучасний кабінет та ініціативи вчителя дадуть дітям позитивний заряд мотивації до вивчення нових інформаційних технологій, які стануть їм у нагоді в майбутньому», - наголосив очільник міста.   

 

Директор СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Лідія Бурлака зазначила, що в новому класі будуть навчатися всі школярі з 1 по 11 клас. «Дуже вдячні народному депутату України Костянтину Жеваго, міському голові Дмитру Бикову за гарну ідею та фінансову підтримку. Новий кабінет інформатики стане чудовим подарунком школі й буде викликати наснагу до навчання, роботи та нових звершень».