Привітання міського голови!!

5.03.2011, 09:35

Любі наші жінки!

altЩиро та сердечно вітаю усіх вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Сніг ще не встиг розтанути, а в душі кожного з нас ніжною свіжістю перших пролісків уже розквітає весна. Незважаючи на примхи природи, таке відчуття переповнює нас щоразу, коли приходить 8 березня. На це свято ми, чоловіки, завжди чекаємо з нетерпінням, щоб знову і знову освідчитися в глибокій повазі і щирій любові до вас, наші чарівні, неповторні, найкращі в світі матері і бабусі, дружини і сестри, донечки і внучки.

Символічно, що жіноче свято припадає саме на початок довгоочікуваної весни, бо жінка і весна – як дві краплини з вічного джерела, що живить все суще на землі, наповнює світ любов’ю, ніжністю і теплом.

Я переконаний, що найкращі жінки живуть у Комсомольську. Наші комсомольчанки - найкрасивіші і найдобріші, найшляхетніші і найрозумніші. Вони – гордість, краса і опора міста, віковічний рушій і надійна запорука його життєдіяльності і процвітання. І на яких би посадах вони не працювали, незмінно демонстрували громаді свої жертовність, працелюбство, мудрість, любов, велич материнства і безкінечність жіночої душі.

Мудреці кажуть: "Царство жінки - це царство ніжності, тонкості і терпіння". І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом - віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил - ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

Нехай же цей день увійде у вашу оселю легким і прозорим ароматом перших квітів, свіжим подихом весняного повітря, теплими сонячними променями, які зігрівають жіночі серця веселковими барвами кохання і щастя.

Будьте ніжними, як перші проліски, чистими, як голубе небо, лагідними, як весняне сонечко! Нехай маленьке жіноче щастя кожної з вас стане високою метою для кожного справжнього чоловіка!

Міський голова Сергій Супрун