Підготовка до Дня міста триває

30.03.2018, 15:00

30 березня за участі міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення культурно-мистецьких і спортивних заходів до Дня міста Горішні Плавні. Участь у засіданні взяли керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, правоохоронних органів, голови громадських організацій першопрохідців, ЗМІ.

На засіданні організаційного комітету заслухали та погодили інформацію начальника відділу культури і туризму Ірини Зеленської щодо програми культурно-мистецьких та спортивних заходів до Дня міста, що триватимуть з 13 по 29 квітня 2018 року.

20 квітня відбудуться заходи для першопрохідців біля пам’ятного знака «Намет», де виступатиме муніципальний духовий оркестр, вітатимуть представники органів місцевого самоврядування, ПрАТ «Полтавський ГЗК», представники громадськості, фольклорні творчі колективи ПКіТ, буде організовано польову кухню.

20 квітня у фізкультурно-оздоровчому комплексі відбудеться традиційний турнір із дзюдо пам’яті Володимира Кікотя.

21 квітня відбудуться загальноміські урочистості на Театральній площі біля ПКіТ, де буде організовано ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва, роботу розважальних атракціонів та надувних батутів для дітей, виїзну торгівлю. ТМ «Ласунка» проведе свято морозива у Парку культури і відпочинку. Творчі колективи ПКіТ і міські колективи привітають містян зі святом своїми виступами. У планах офіційні святкові привітання та нагородження з нагоди Дня міста. Подарунком для жителів нашого міста стане виступ Ольги Полякової.

З 19 квітня по 22 квітня у місті буде проходити VI Міжнародний молодіжний «Trainіng-camp-2018» з теми «Міжнаціональні та міжкультурні зв’язки – шлях до взаєморозуміння та партнерства», учасниками якого буде молодь віком 18-25 років із 8 країн Європи та делегація волонтерів Корпусу Миру США в Україні.

У спорткомплексі «Динамо» 22 квітня відбудеться відкритий чемпіонат міста з волейболу, 26 і 24 квітня на затоці Барбарі проходитиме відкритий чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное.

28 квітня розпочне свою роботу ІІ фотовиставка-конкурс «ФОТОСУШКА» у центральній міській бібліотеці.

29 квітня на воді затоки Барбара відбудуться змагання з веслування на човнах класу «Дракон» – Кубок пам’яті МСМК Олександра Литвиненка.

Міський голова Дмитро Биков особливу увагу звернув на забезпечення дотримання правил техніки безпеки, протипожежної безпеки під час проведення масових заходів, організацію чергування швидкої медичної допомоги, охорони громадського порядку.