ПОРЯДОК ДЕННИЙ

3.04.2018, 10:09

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів

 

 

04 квітня 2018                                                                                м. Горішні Плавні

13-30                                                                                              Мала зала міськради

 

 

1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

 

1.1.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «Фірма «Адіс» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 67.

 

1.2.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Башинським Сергієм Прокоповичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 67 по вулиці Добровольського.

 

1.3.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Бицюк Людмилою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 69-А.

 

1.4.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Блохіним Дмитром Святославовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 33 по вулиці Гірників.

 

1.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Волошиною Наталією Борисівною на земельну ділянку по провулку Польовий, 3.

 

1.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Востріковим Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 57.

 

1.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Востріковим Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 59.

 

1.8.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Галушко Надією Григорівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 45.

1.9.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Козаченко Тетяною Григорівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 51 площею 1000 кв. м.

 

1.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Козаченко Тетяною Григорівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 51 площею 23 кв. м.

 

1.11.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Кушком Володимиром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 97.

 

1.12.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Підворчанською Оленою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 103.

 

1.13.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Радченком Дмитром Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 91.

 

1.14.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 46 по вулиці Горького.

 

1.15.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по просп. Героїв Дніпра.

 

1.16.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 (у дворі) по проспекту Героїв Дніпра.

 

1.17.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 51 по просп. Героїв Дніпра.

 

1.18.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО - П Копичком Олексієм Костянтиновичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 14-А.

 

1.19.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Косинським Ростиславом Борисовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 45.

1.20.  Про внесення змін до договору оренди землі з садівничим товариством «НАДІЯ - 2» на земельну ділянку, яка знаходиться у місті Горішні Плавні.

 

1.21.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Печеною Інною Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Строни, 2-В.

 

1.22.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою - підприємцем Прилуцькою Наталією Валеріївною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 31 по вулиці Миру.

 

1.23.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОЕКТ» на земельну ділянку по вулиці Портова, 12.

 

1.24.  Про поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю фірмою «Прост» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 13 по просп. Героїв Дніпра.

 

1.25.  Про поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю фірмою «Прост» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 83 по просп. Героїв Дніпра.

 

1.26.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Римським Олегом Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 12.

 

1.27.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянином Сеником Олександром Васильовичем на земельну ділянку по вул. Дачна, 13.

 

1.28.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Сич Світланою Іванівною на земельну ділянку по вулиці Строни, 2-В.

 

1.29.  Про поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою– підприємцем Сорокою Наталією Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 36.

 

1.30.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Сорокіною Валентиною Василівною на земельну ділянку по вулиці Яблунева, 1.

 

 

1.31.  Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «Трансавтодіагностика» на земельну ділянку по вулиці Миру, 1, корпус 3.

 

1.32.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою - підприємцем Широбоковим Олександром Валерійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 25 по вулиці Добровольського.

 

1.33.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Бубир Людмилою Петрівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 48 по проспекту Героїв Дніпра.

 

1.34.  Про припинення дії договору оренди землі з фізичною особою - підприємцем Микитенко Оксаною Анатоліївною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 81.

 

1.35.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Подоляцьким Максимом Андрійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 75.

 

1.36.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 09.10.2017 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту, який знаходиться на земельній ділянці по вул. Добровольського, 17, що перебуває в оренді ТОВ «Нота-Х».

 

1.37.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 11.12.2017 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єктів на таких земельних ділянках:

- по вул. Добровольського, 47, що перебуває в оренді ФО-П Будзінського Анатолія Пилиповича;

- по просп. Героїв Дніпра, 78, що перебуває в оренді ПАТ АКБ «Індустріалбанк».

 

2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

 

2.1.  Про найменування нових вулиць в мікрорайоні Низи у місті  Горішні Плавні.

 

2.2.  Про продаж земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 82, міста Горішні Плавні.

 

2.3.  Про проведення інвентаризації земель територій мікрорайонів у місті Горішні Плавні Полтавської області.

 

2.4.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КРЕМЕНЧУКГАЗ», по вул. Портова, 29.

 

2.5.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, цільове призначення яких змінюється, суміжно із багатоквартирним будинком №74 по проспекту Героїв Дніпра.

 

2.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» по вул. Першопрохідців, 5.

 

2.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Косенко Тетяні Олексіївні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

 

2.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бутаковій Ользі Миколаївні по пров. Некрасова, 10.

 

2.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Піщаній Лілії Анатоліївні по вул. Сковороди.

 

2.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Олішевській Світлані Володимирівні по вул. Чекаліна, 30-А.

 

2.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Черватюку Дмитру Васильовичу по  вул. Пархоменка, 6.

 

2.12.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Черватюку Дмитру Васильовичу по вул. Пархоменка, 6.

 

2.13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Князєвій Ганні Олександрівні по вул. Чекаліна, 26.

 

2.14.  Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ МАЛОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОМІС» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вулиці Огрудкувальників, 6.

 

2.15.  Про надання дозволу ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНЗАІЦЇ «САДОВЕ ТОВАРИСТВО «КВАРЦИТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування.

 

2.16.  Про надання дозволу гр. Біліченко Любові Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Барвінок».

 

2.17.  Про надання дозволу гр. Василего Юлії Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

 

2.18.  Про надання дозволу гр. Гарькавому Святославу Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Металіст».

 

2.19.  Про надання дозволу гр. Головатенку Владиславу Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Франка.

 

2.20.  Про надання дозволу гр. Левачкову Володимиру Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

 

2.21.  Про надання дозволу гр. Прийма Оксані Дмитрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Гірник».

 

2.22.  Про укладання з приватним підприємством «Дольчє Піцца»   договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення та обслуговування сезонного майданчику в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського у м. Горішні Плавні.

 

2.23.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Вострікову Сергію Олександровичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 59.

 

2.24.  Про припинення договору оренди землі та передачу в оренду ФО-П Герман Світлані Валеріївні земельної ділянки по вул. Добровольського, 35.

 

2.25.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Жулі Роману Вікторовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 47.

 

2.26.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність    гр. Козаченко Тетяні Григорівні земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 51.

 

2.27.  Про внесення змін до рішення 29 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 21.11.2017 року «Про надання дозволу КП «Вічність» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок по вулиці Дніпровській».

 

3.  Різне.