ПОРЯДОК ДЕННИЙ

12.04.2018, 15:03

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцять третьої сесії Горішньоплавнівської  міської ради

Полтавської області сьомого скликання

 

17 квітня 2018                                                                       м. Горішні Плавні

10-00                                                                              Велика зала міськради

 

 

 

1.  Інформація про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в місті Горішні Плавні.

Інформує: Кочерга Руслан Сергійович – начальник відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області

 

2.  Питання житлово-комунального господарства:

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

2.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік.

2.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

2.3.  Про затвердження переліку перевізників, яким надаватиметься дотація на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2018 рік.

2.4.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «СпецЕко» витрат.

 

3.  Питання будівництва:

Доповідає: Кривошапка Михайло Григорович – в.о. начальника  управління по інвестиціях та будівництву  

 

3.1.  Про внесення змін до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік.

3.2.  Про врегулювання питання щодо застосування рівня середньомісячної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів.

3.3.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Реконструкція мереж відеоспостереження в м.Горішні Плавні Полтавської області».

 

4.  Питання гуманітарного напрямку:

 

4.1.  Про затвердження Програми зайнятості населення міста Горішні Плавні на період до 2020 року.  

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна  – начальник управління соціального захисту населення

4.2.  Про  затвердження нової редакції Статуту Горішньоплавнівської міської лікарні.

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

 

5.  Організаційні питання:

 

5.1.  Про  затвердження видів суспільно корисних робіт та орієнтовного переліку юридичних осіб для відбування порушниками покарання у вигляді суспільно корисних робіт.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

5.2.  Про затвердження Програми сприяння Горішньоплавнівському відділенню Кременчуцької ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області у покращенні умов обслуговування платників податків на 2018 рік.

Доповідає: Краснопір Вікторія Володимирівна – в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності

 

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

5.3.  Про затвердження Положень про формування цивільного захисту м.Горішні Плавні.

5.4.  Про організацію радіаційного і хімічного спостереження на території м. Горішні Плавні.

 

6.  Питання економічного розвитку та ресурсів:

 

6.1.  Про житловий фонд соціального призначення.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

 

 

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

6.2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

6.3.  Про внесення змін до рішень 32 сесії сьомого скликання від 06 березня 2018 «Про реорганізацію КЖРЕП № 1, КЖРЕП № 2, КЖРЕП № 3», «Про реорганізацію КЖРЕП № 4 та КЖРЕП № 5».

6.4.  Про внесення змін до рішення 12 сесії сьомого скликання від 21.06.2016 «Про передачу багатоквартирного будинку №54 по проспекту Героїв Дніпра та майна на баланс ОСББ «Героїв Дніпра 54».

 

7.  Бюджетні питання:

Доповідає: Артемчик Ірина Миколаївна – в.о. начальника фінансового управління

 

7.1.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

7.2.  Про внесення змін у додаток до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік».

7.3.  Про надання Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО) місцевої гарантії Горішньоплавнівської міської ради для забезпечення виконання боргових зобов’язань комунальним виробничим підприємством «Теплоенерго» м. Горішні Плавні.

7.4.  Про внесення змін у додаток до рішення 30 сесії сьомого скликання від 19.12.2018 «Про міський бюджет на 2018 рік».

 

8.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

 

8.1.  Про внесення змін до договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «Фірма «Адіс» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 67.

8.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Башинським Сергієм Прокоповичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 67 по вулиці Добровольського.

8.3.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Бицюк Людмилою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 69-А.

8.4.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Блохіним Дмитром Святославовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 33 по вулиці Гірників.

8.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Волошиною Наталією Борисівною на земельну ділянку по провулку Польовий, 3.

8.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Востріковим Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 57.

8.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Востріковим Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 59.

8.8.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Галушко Надією Григорівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 45.

8.9.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Козаченко Тетяною Григорівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 51 площею 1000 кв. м.

8.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Козаченко Тетяною Григорівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 51 площею 23 кв. м.

8.11.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Кушком Володимиром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 97.

8.12.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Підворчанською Оленою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 103.

8.13.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Радченком Дмитром Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 91.

8.14.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 46 по вулиці Горького.

8.15.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по просп. Героїв Дніпра.

8.16.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 (у дворі) по проспекту Героїв Дніпра.

8.17.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 51 по просп. Героїв Дніпра.

8.18.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Копичком Олексієм Костянтиновичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 14-А.

8.19.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Косинським Ростиславом Борисовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 45.

8.20.  Про внесення змін до договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Печеною Інною Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Строни, 2-В.

8.21.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Прилуцькою Наталією Валеріївною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 31 по вулиці Миру.

8.22.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОЕКТ» на земельну ділянку по вулиці Портова, 12.

8.23.  Про поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю фірмою «Прост» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 13 по просп. Героїв Дніпра.

8.24.  Про поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю фірмою «Прост» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 83 по просп. Героїв Дніпра.

8.25.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Римським Олегом Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 12.

8.26.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Сеником Олександром Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 13.

8.27.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Сич Світланою Іванівною на земельну ділянку по вулиці Строни, 2-В.

8.28.  Про поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою– підприємцем Сорокою Наталією Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 36.

8.29.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Сорокіною Валентиною Василівною на земельну ділянку по вулиці Яблунева, 1.

8.30.  Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «Трансавтодіагностика» на земельну ділянку по вулиці Миру, 1, корпус 3.

8.31.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою - підприємцем Широбоковим Олександром Валерійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 25 по вулиці Добровольського.

8.32.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Бубир Людмилою Петрівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 48 по проспекту Героїв Дніпра.

8.33.  Про припинення дії договору оренди землі з фізичною особою - підприємцем Микитенко Оксаною Анатоліївною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 81.

8.34.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Подоляцьким Максимом Андрійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 75.

8.35.  Про припинення дії договору оренди землі з садівничим товариством «НАДІЯ-2» на земельну ділянку, яка знаходиться у місті Горішні Плавні.

 

9.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

 

9.1.  Про затвердження Програми забезпечення здійснення видатків для представництва у судах та примусового виконання рішень Управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2018-2020 роки.

9.2.  Про найменування нових вулиць в мікрорайоні Низи у місті  Горішні Плавні.

9.3.  Про продаж земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 82, міста Горішні Плавні.

9.4.  Про проведення інвентаризації земель територій мікрорайонів у місті Горішні Плавні Полтавської області.

9.5.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КРЕМЕНЧУКГАЗ», по вул. Портова, 29.

9.6.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, цільове призначення яких змінюється, суміжно із багатоквартирним будинком №74 по проспекту Героїв Дніпра.

9.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» по вул. Першопрохідців, 5.

9.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Косенко Тетяні Олексіївні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

9.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бутаковій Ользі Миколаївні по пров. Некрасова, 10.

9.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Піщаній Лілії Анатоліївні по вул. Сковороди.

9.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Олішевській Світлані Володимирівні по вул. Чекаліна, 30-А.

9.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Черватюку Дмитру Васильовичу по  вул. Пархоменка, 6.

9.13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Черватюку Дмитру Васильовичу по вул. Пархоменка, 6.

9.14.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Князєвій Ганні Олександрівні по вул. Чекаліна, 26.

9.15.  Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ МАЛОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОМІС» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вулиці Огрудкувальників, 6.

9.16.  Про надання дозволу ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДОВЕ ТОВАРИСТВО «КВАРЦИТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування.

9.17.  Про надання дозволу гр. Біліченко Любові Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Барвінок».

9.18.  Про надання дозволу гр. Василего Юлії Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

9.19.  Про надання дозволу гр. Левачкову Володимиру Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

9.20.  Про надання дозволу гр. Гарькавому Святославу Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Металіст».

9.21.  Про надання дозволу гр. Прийма Оксані Дмитрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Гірник».

9.22.  Про надання дозволу гр. Головатенку Владиславу Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Франка.

9.23.  Про укладання з приватним підприємством «Дольчє Піцца»   договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення та обслуговування сезонного майданчику в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського у м. Горішні Плавні.

9.24.  Про припинення договору оренди землі та передачу в оренду ФО-П Герман Світлані Валеріївні земельної ділянки по вул. Добровольського, 35.

9.25.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Жулі Роману Вікторовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 47.

9.26.  Про внесення змін до рішення 29 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 21.11.2017 року «Про надання дозволу КП «Вічність» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок по вулиці Дніпровській».

 

10.  Різне.