Започатковано сквер

13.04.2018, 08:49

У ході виїзної наради, що відбулася 12 квітня, міський голова Дмитро Биков проінспектував хід благоустрою та озеленення ділянки між вул. Добровольського та ДНЗ «Казка».

 

Очільник міста зауважив, що до моменту реконструкції проїздів від вул. Добровольського до проспекту Героїв Дніпра та у зворотному напрямку містяни використовували ділянку в якості несанкціонованої дороги для під’їзду до ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, ДНЗ «Казка».   

 

Дмитро Биков зауважив, що відповідно до численних звернень мешканців Горішніх Плавнів було здійснено реконструкцію двох проїздів: з вулиці Добровольського до проспекту Героїв Дніпра уздовж ЗОШ № 6 та з проспекту Героїв Дніпра до вулиці Добровольського уздовж ДЮСШ № 1, ДНЗ «Казка». Облаштовано зручні кармани для паркування біля ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, ДНЗ «Казка», ДЮСШ № 1.

 

«Виконання комплексних робіт забезпечило належний рівень комфорту жителям мікрорайону, водіям та пішоходам, дітям, які відвідують ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, ДНЗ «Казка», ДЮСШ № 1, ПСМНЗ «Дитяча художня школа». Наступним етапом  благоустрою мікрорайону стало озеленення території та облаштування зони рекреації та відпочинку. За кошти екологічного фонду на місці несанкціонованої дороги між вул. Добровольського та ДНЗ «Казка» започатковано сквер - висаджено 80 саджанців кримської сосни. Роботи з облаштування міського скверу будуть продовжені», - зазначив міський голова. На озеленення території кримськими соснами з міського бюджету витрачено 100 тис. грн.