Зустріч міського голови Дмитра Бикова з учнівським самоврядуванням

17.04.2018, 08:35

13 квітня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася зустріч міського голови Дмитра Бикова з представниками учнівського (студентського) самоврядування навчальних закладів міста в рамках молодіжного проекту «Президентський клуб», який реалізується відділом у справах сім’ї та молоді спільно із Центром дитячої та юнацької творчості.

На зустрічі також були присутні заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, методист міського методичного кабінету Ольга Роман, заступник директора з виховної роботи, координатор міського Президентського клубу Наталія Ляховенко, заступники директорів навчальних закладів, ЗМІ.

Зустріч пройшла у формі відкритого неформального діалогу. Дмитро Биков говорив із молоддю про важливі життєві цінності та етапи становлення самодостатньої особистості.

Молоді люди підтримали думку міського голови про те, що сучасне життя потребує постійного самовдосконалення та щоденної роботи над собою. Дмитро Биков наголосив, що для сучасної людини важливо володіти кількома іноземними мовами, читати, цікавитися інноваціями, слідкувати за здоров’ям і постійно розвивати себе як особистість. Учасники діалогу обговорили значну роль сім’ї у житті сучасника. Молодь цікавилася думкою міського голови щодо вибору майбутніх професій. Робота має бути цікавою та приносити задоволення, матеріальний достаток для гідного утримання родини. У виборі професії сьогодні важливо враховувати потреби сучасного ринку праці. Важливі життєві рішення: вибір професії, створення сім’ї, тощо - слід приймати обдумано.  

У ході зустрічі обговорили питання екології й переробки твердих побутових відходів, створення студії шкільного телебачення в одному з навчальних закладів.

На завершення зустрічі міський голова Дмитро Биков побажав молоді наполегливості, терпіння, упевненості в собі, успіхів у навчанні та досягнення заповітної мети.