Засідання тридцять третьої сесії Горішньоплавнівської міської ради

18.04.2018, 08:43

17 квітня в Горішньоплавнівській міській раді пройшло пленарне засідання тридцять третьої сесії міської ради. Засідання вів міський голова Дмитро Биков.

 

Очільник міста повідомив сумну новину, що 14 квітня пішов із життя Андрій Олексійович Рикус – депутат міської ради п’яти скликань, очільник постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології, у минулому - начальник управління капітального будівництва Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. Андрій Олексійович з 1970 року присвятив життя роботі на підприємствах гірничо-видобувної промисловості, із 2009 по 2012 роки очолив ТОВ «Біланівський ГЗК». Андрій Олексійович займав активну життєву позицію, його добре знали в нашому місті, за його межами. Брав безпосередню участь у будівництві основних промислових об’єктів комбінату, керував спорудженням Палацу культури і творчості, Свято-Миколаївського собору, житлових будинків та багатьох об’єктів побуту нашого міста. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Андрія Олексійовича. Міський голова поінформував, що прощання з Андрієм Олексійовичем відбудеться 18 квітня у Свято-Миколаївському соборі з 10.00 години ранку.

 

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 28 депутатів. У ході засідання очільник міста доповів про екологічну ситуацію навколо паркового озера. 

 

Начальник відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Руслан Кочерга поінформував про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в місті Горішні Плавні. Йшлося про статистику розкриття злочинів у місті у 2018 році та результати роботи поліції. Депутати Горішньоплавнівської міської ради звернулися до Руслана Кочерги з проханням покращити результати роботи з питань протидії незаконному обігу наркотиків, алкоголю, крадіжці кабелів, керуванню автомобілем у нетверезому стані, вживанню алкоголю в громадських місцях, законності руху автомобілів із великими вантажами в напрямку від міста до с. Дмитрівки.

 

Опрацювали питання житлово-комунального господарства. Внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік. У рамках пересування коштів КП «Вічність» виділено 90 тис. грн на розробку проектів відводу земельних ділянок по вул. Дніпровській; 3,5 тис. грн – КП «СпецЕко» на топогеодезичну зйомку в межах проекту з капітального ремонту внутрішньо квартального проїзду в районі будинку № 58 по просп. Героїв Дніпра; 113 тис. грн – КЖРЕП № 1 на компенсацію витрат, що не входять до складу тарифів; 2 млн грн – КП «Міськсвітло» на будівництво мереж вуличного освітлення мікрорайону Золотнишине.

 

У рамках Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки департаменту ЖКГ виділено 578 тис. грн на реконструкцію зливової каналізації вул. Миру від просп. Героїв Дніпра до вул. Добровольського.

 

Депутати Горішньоплавнівської міської ради затвердили проект рішення стосовно виділення дотації на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом і тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств у місті Горішні Плавні на 2018 рік у сумі 400 тис. грн. Дотацію виділено аби зменшити фінансове навантаження на мешканців Горішніх Плавнів, у тому числі на пенсіонерів та малозабезпечених громадян, які дістаються до садових товариств загальноміським транспортом.

 

Погодили передачу до статутного капіталу КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Реконструкція мереж відеоспостереження в м. Горішні Плавні Полтавської області».

 

Опрацювали питання гуманітарного напрямку. Затвердили Програму зайнятості населення міста Горішні Плавні на період до 2020 року, ухвалили проект рішення «Про  затвердження нової редакції Статуту Горішньоплавнівської міської лікарні».

 

В.о. начальника фінансового управління Ірина Артемчик прокоментувала зміни до показників міського бюджету на 2018 рік. Збільшено на 3,8 млн грн доходи загального фонду міського бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету. Пересування коштів буде здійснено відділу освіти. Вирішено здійснити розподіл вільного залишку загального фонду на відділ культури, спорту і туризму на суму 170 тис. грн на заробітну плату з нарахуванням з метою заповнення вакантних годин тренерів-викладачів та видатки на відрядження для участі в чемпіонаті України з кулькової стрільби для ДЮСШ №1, придбання настільних ігор та господарчих товарів для міської бібліотеки.

 

Ухвалили проект рішення «Про надання Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО) місцевої гарантії Горішньоплавнівської міської ради для забезпечення виконання боргових зобов’язань комунальним виробничим підприємством «Теплоенерго» м. Горішні Плавні». Надали дозвіл КВП «Теплоенерго» на укладання кредитного договору з НЕФКО на суму до 5 млн Євро строком на 9 років для реалізації інвестиційного проекту з реконструкції головної міської  котельні по  пров. Енергетиків, 31. Також погодили «Теплоенерго» роботу з НЕФКО в напрямку залучення грантових коштів 1,5 млн Євро для реалізації вищезазначеного проекту, спрямованого на забезпечення безаварійної роботи центральної котельні, що обслуговує більше ніж 80% споживачів, націленого на заощадження коштів населення та міського бюджету.         

         

У ході роботи депутати міської ради розглянули та затвердили 4 проекти рішень, що стосуються економічного розвитку та ресурсів, 35 - поновлення прав користування земельними ділянками, 26 - архітектури і містобудування.


На завершення засідання очільник міста привітав депутатів Горішньоплавнівської міської ради з нагоди Дня міста. Подякував за добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращення добробуту його мешканців. Побажав здоров’я, миру, злагоди, добробуту, успіхів у всіх життєвих справах. Запросив долучитися до святкових заходів, які будуть проходити в місті 19-21 квітня.