Вшанували світлу пам'ять земляків, які внесли вагомий вклад у розвиток Горішніх Плавнів

20.04.2018, 08:00

19 квітня напередодні Дня міста представники органів місцевого самоврядування вшанували світлу пам'ять земляків, які внесли вагомий вклад у розвиток Горішніх Плавнів, щоб місто стало відомим, успішним в Україні та світі.

Міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік відвідали місця поховання, поклали живі квіти на могили воїнів, які загинули, захищаючи незалежність України на Сході: Миколи Зайцева, Олександра Білоконя, Євгенія Волошина.

Віддали належну повагу землякам, які розбудовували місто й комбінат, зробили значний внесок у його розвиток та становлення як лідера економічного розвитку регіону, флагмана гірничодобувної галузі. Вшанували їх заслуги та досягненням перед територіальною громадою міста.

Прихилили квіти біля меморіальної дошки на будинку нашого відомого земляка: Почесного громадянина міста, у минулому - колишнього генерального директора ПрАТ «Полтавський ГЗК», народного депутата Верховної Ради України першого скликання, депутата обласної та міської рад Володимира Мартиненка. Корзину з квітами встановили біля меморіальної дошки на будинку яхт-клубу, що був зведений в Горішніх Плавнях за його ініціативи.