З нагоди Дня міста відбулася традиційна зустріч першопрохідців

20.04.2018, 12:01

19 квітня з нагоди Дня міста в кінолекційній залі об’єднаного музею історії ПрАТ «Полтавський ГЗК» і міського історико-краєзнавчого музею відбулася традиційна зустріч членів Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» та Спілки «Першозасновників ПрАТ «Полтавський ГЗК».  

 

На зустріч завітав перший заступник міського голови Олександр Чуприна, який вітав батьків міста зі святом, дякував їм за багаторічну працю на благо рідного міста, зичив здоров’я, довголіття, родинного затишку. «Гості міста завжди відзначають його красу, зелень паркових зон та клумб, доглянутість та чистоту вулиць. Своєю наполегливою повсякденною працею ви протягом багатьох років примножували трудові здобутки міста. Ви побудували гарне місто. Ми намагаємося бути вашими достойними послідовниками. Разом ми створюємо історію для нащадків», - зазначив він.

 

Почесний громадянин міста Олександр Красуля передав теплі вітання старійшинам від імені керівництва підприємств групи «Ferrexpo». Доповів про досягнення гірничозбагачувальних комбінатів, подякував першопрохідцям, які будували підприємство. «Ваша добра справа живе у ваших дітях та онуках. Сьогодні ПрАТ «Полтавський ГЗК» входить до числа найпотужніших світових виробників якісної залізорудної продукції, є провідним підприємством гірничодобувної промисловості України за обсягами виробництва, рівнем технічного оснащення і технологій». Олександр Красуля побажав присутнім здоров’я, добробуту, гарного настрою та приємного спілкування.

 

На адресу першопрохідців прозвучали вітання та побажання від імені народного депутата України Костянтина Жеваго, які зачитав його помічник Руслан Клименко: «Цей день - гарна нагода згадати наші позитивні досягнення, уроки і висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів і завдань. Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю! Висловлюю глибоку вдячність усім за любов та вірність рідному місту. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед городян».


З нагоди Дня міста завідувач музею ПрАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів вручив першопрохідцям нову збірку «Хроніка подій будівництва міста та ПГЗК (ДГЗК), 1972-73 роки». За доброю традицією переглянули фільм про історію розвитку міста, змонтований фахівцями студії «ГОК ТВ», та світлини минулих років. Присутні також мали можливість поринути в світ українського фольклору, народної пісні, міфології, відображених у живописі та різьбленні нашого відомого земляка художника та різьбяра Вадима Іщенка.    

 

Першопрохідці прийняли музичні вітання учасників ансамблю «Свекрушеньки» Територіального центру соціального обслуговування населення «Калина», які створили присутнім чудовий святковий настрій, поспілкувалися на хвилюючі теми у теплій атмосфері за чашкою ароматного чаю, пригостилися смачними пряниками, приготовленими кухарями ПрАТ «Полтавський ГЗК».