Міжнародний молодіжний «Trainіng-camp-2018» у Горішніх Плавнях

20.04.2018, 12:09

19 квітня у великій залі Палацу культури і творчості відбулося урочисте відкриття Міжнародного молодіжного «Trainіng-camp-2018» з теми «Міжнаціональні та міжкультурні зв’язки – шлях до взаєморозуміння та партнерства». До участі в форумі подали заявки 70 молодіжних лідерів із України, Республіки Молдови, Республіки Білорусі, Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки в Україні.

 

Почесними гостями Trainіng-camp-2018 були Дмитро Биков - міський голова Горішніх Плавнів, Надія Угнічева – заступник міського голови, Крістофор Кодряну - перший заступник примаря м. Унгени Республіки Молдови, Наталія Сушко - голова міської Ради депутатів м. Жодіно Республіки Білорусі, Олена Лашук – головний спеціаліст відділу ідеологічної роботи, культури і у справах молоді виконавчого комітету м. Жодіно Республіки Білорусі, Марина Засенко -  головний спеціаліст з питань молодіжної політики управління у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА.

 

«Trainіng-camp-2018» було відкрито музичним виступом лауреату обласних та всеукраїнських конкурсів ансамблю скрипалів «Концертіно» під керівництвом Жанни Фоміної. До учасників форуму звернувся лідер молодіжного руху міста Руслан Клименко – помічник народного депутата України Костянтина Жеваго, який привітав присутніх від імені народного депутата та від себе особисто із відкриттям Міжнародного молодіжного «Trainіng-camp-2018», побажав усім плідної роботи та цікавих вражень.

Міський голова привітав молодь у Горішніх Плавнях. Зауважив, що основна задача форуму – покращити взаєморозуміння, міжнаціональні та міжкультурні зв’язки; спрямувати зусилля юного покоління на протидію проявам ксенофобії: релігійної, етнічної, расової дискримінацій, нетерпимості та ворожості. Побажав учасникам форуму успіхів у важливій справі сприяння миру та утвердження загальнолюдських цінностей: людяності, толерантності, гуманізму.  

 

Перший заступник примаря м. Унгени Республіки Молдови Крістофор Кодряну,  голова міської Ради депутатів м. Жодіно Республіки Білорусі Наталія Сушко подякували органам місцевого самоврядування Горішніх Плавнів за запрошення до участі в Міжнародному молодіжному «Trainіng-camp-2018», надану молоді можливість обговорити спільні питання та проблеми, зміцнити дружні зв’язки.  Побажали делегатам, щоб ці чотири дні в Горішніх Плавнях стали святом яскравих вражень, творчості, молодіжного спілкування та висловили надію на подальшу тісну співпрацю.

 

Елісон Пейн - волонтер Корпусу Миру США в Україні з штату Массачусетс, яка прожила в Горішніх Плавнях 2 роки, нагадала учасникам форуму, що вони як майбутні лідери світу повинні сприяти соціальній гармонії, злагоді, вихованню людей згідно зі загальноприйнятими цінностями. Учасник Міжнародного молодіжного «Trainіng-camp-2018» Олександр Марчук із Кам’янця-Подільського зазначив, що синергія спілкування в такому прогресивному та гарному місті, як Горішні Плавні, надихне молодь на нові відкриття та проекти.

 

Міжнародний молодіжний «Trainіng-camp-2018» у Горішніх Плавнях триватиме з 19 по 22 квітня. Активна та креативна молодь із Кам’янця-Подільського,  Бердянська, Немішаєвого, Полтави, наших міст-партнерів: Унген, Жодіно завітали у Горішні Плавні за новим досвідом, спілкуванням, друзями та незабутніми враженнями. Програмою форуму передбачено проведення тренінгів «Комунікативні здібності – основа партнерських відносин», молодіжних зустрічей та екскурсій у міський краєзнавчий музей, село Келеберду, на підприємство ТОВ «Єристівський ГЗК». У ході форуму заплановано ознайомлення гостей міста з інноваціями в освіті та спортивною інфраструктурою. Делегати також планують побувати на святкових заходах із нагоди Дня міста, що пройдуть 21 квітня на Театральній площі.    

Міжнародний молодіжний «Trainіng-camp-2018» з теми «Міжнаціональні та міжкультурні зв’язки – шлях до взаєморозуміння та партнерства» став сьомим міжнародним молодіжним форумом, що проводиться в Горішніх Плавнях. З 2005 по 2018 рік із візитом молодіжної дипломатії наше місто відвідали 525 юних делегатів із 17 країн світу.