Інформація

21.04.2018, 15:39

Управління соціального захисту населення

Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

повідомляє про порядок призначення субсидії.

 

У зв’язку з закінченням опалювального періоду у травні поточного року органами соціального захисту населення буде проведено перепризначення субсидій на наступний 12-ти місячний термін (при цьому розрахунок буде проведено  окремо на неопалювальний та опалювальний період).

          Згідно діючого законодавства субсидія не буде перепризначена тим сім’ям, які мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.).

  Інформацію про заборгованість органам соцзахисту нададуть організації-надавачі житлово-комунальних послуг в травні поточного року.

 У зв’язку з цим всім одержувачам субсидій, у яких є борги з оплати будь-яких житлово-комунальних послуг необхідно до 1 травня 2018 року звернутися до організацій, які надають вказані послуги, та вирішити питання погашення боргу або укласти договір про його реструктуризацію.

 Одночасно звертаємо увагу, що у разі надходження до управління соцзахисту інформації про наявні прострочені борги в загальній сумі понад 340 грн., субсидія буде перепризначена після документального підтвердження їх сплати або укладення   договору про реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (якщо документальні підтвердження будуть надані протягом 2-х місяців -  субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої, в іншому випадку - з місяця надання документальних підтверджень).

 

 

Для орендарів житлового приміщення, а також громадян у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги не перевищував обов’язкового відсотку платежу протягом опалювального періоду (нульове призначення) субсидія на наступний період призначається на підставі нового звернення.

Для своєчасного призначення субсидії громадянам, які мають в складі сім’ї  дітей, яким виповнилось 14 років, необхідно терміново надати до УСЗН довідку про присвоєння  ідентифікаційніного номера  та паспортні дані дітей.

Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця інформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, (орендар  -  про  осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу,  переліку  отримуваних
житлово-комунальних послуг, умов їх надання, підприємств – виробників/виконавців житлово-комунальних послуг, закінчення строку реєстрації місця перебування, купівлю товарів або оплату послуг на суму, яка перевищує 50 тис. грн.

Оскільки субсидія з травня буде призначатись в автоматичному режимі, громадянам які здійснили купівлю на суму, яка перевищує 50 тис. грн.  до травня 2018 року, необхідно терміново надати інформацію до УСЗН для уникнення неправомірного призначення субсидії.

 

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: вул. Миру,29 або за телефонами: 44-578, 068-830-37-50, 066-321-67-43.