Вдалий виступ допризовної молоді нашого міста на обласній Спартакіаді

23.04.2018, 15:34

Міський голова Дмитро Биков відзначив наших спортсменів, які взяли участь і вдало виступили на обласній Спартакіаді допризовної молоді серед міст та районів Полтавської області  18-19 квітня  в місті Полтаві.

 

В особистому заліку наші земляки показали дуже гарний результат: команда м. Горішні Плавні з плавання (Політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського) стала абсолютним чемпіоном.

 

У змаганнях із кульової стрільби, підтягування на перекладині та бігу студенти політехнічного коледжу м. Горішні Плавні також вибороли призові місця.

 

Два представника нашого міста Куниця Євгеній та Петров Роман за підсумками виступів на обласній Спартакіаді увійшли до збірної команди Полтавської області, яка буде виступати на Всеукраїнській Спартакіаді 7-11 травня в м. Харкові.

 

На обласній Спартакіаді допризовної молоді серед міст та районів Полтавської області наше місто представили студенти Політехнічного коледжу в складі: Коробка Іван, Куниця Євгеній, Бушуєв Євгеній, Петров Роман, Шик Данило, їх тренер Ляховецький І.М. (переможці міської Спартакіади допризовної молоді, яка відбулася 23 лютого 2018р.), які посіли ІІІ загальнокомандне місце з 9 команд Полтавської області. Програма Спартакіади складалася з 6 видів змагань: підтягування на перекладині, біг 100 м, біг 1500 м, метання гранати, стрільба з малокаліберної гвинтівки, плавання 50 м в/с.

 

Очільник міста побажав спортсменам успіхів у спорті та житті.