Свято для першопрохідців з нагоди Дня міста

23.04.2018, 15:57

20 квітня з нагоди Дня міста в Горішніх Плавнях біля пам’ятного знака «Намет» відбулися святкові урочистості для першопрохідців - старійшин, які будували місто й гірничозбагачувальний комбінат.

 

Почесними гостями свята стали міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, Почесний громадянин міста Олександр Красуля.

 

Дмитро Биков звернувся до першопрохідців з вітальною промовою: «Напередодні Дня міста ми з глибокою вдячністю згадуємо тих, хто в складних умовах творив історію міста, будував житло, соціальні об’єкти, зводив та розвивав промисловість. Сьогодні вдячні нащадки: діти, онуки, правнуки достойно продовжують ваші славні традиції міста-трудівника, спрямовані на розвиток та благоустрій, покращення добробуту його мешканців». Очільник міста подякував першопрохідцям за трудовий подвиг та любов до рідного міста, побажав усім здоров’я, наснаги, добробуту.

 

На адресу засновників міста й комбінату прозвучали вітальні слова від народного депутата України Костянтина Жеваго: «Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов і вірність рідному місту. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед городян».

 

Голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус відзначив унікальний характер міста й підприємства, закладений в 60-ті роки будівниками – молодими, завзятими оптимістами-трудівниками. Побажав усім здоров’я та благополуччя.

 

З нагоди Дня міста міський голова Дмитро Биков, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус відзначили старійшин Подяками міського голови, вручили у подарунок автоматичні тонометри.

 

Традиційно з теплими вітальними словами звернулися до першопрохідців голови Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», Спілки «Першозасновників» ПрАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Лісняк та Анатолій Антонець. Подякували органам місцевого самоврядування, народному депутату України Костянтину Жеваго за організовані культурно-мистецькі заходи, за увагу, шану та надійну фінансову підтримку.

 

За підтримки відділу культури, спорту і туризму, Палацу культури та творчості, ТЦСО «Калина», муніципального духового оркестру для першопрохідців організовано святковий концерт під відкритим небом та традиційну польову кухню.