Апаратна нарада міського голови

25.04.2018, 15:37

23 квітня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася чергова апаратна нарада міського голови Дмитра Бикова. Присутніми були керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств та бюджетних організацій, закладів та державних установ міста.  

 

Міський голова повідомив, що за підсумками рейтингу роботи в 2017 році зі спортивної майстерності з олімпійських видів спорту серед спортивних шкіл області ДЮСШ №1 м. Горішні Плавні присвоєно І місце, а місту Горішні Плавні - ІІ місце серед міст Полтавської області. Очільник привітав спортсменів із значним досягненням, вручив директору ДЮСШ № 1 Віктору Чирочці та начальнику відділу культури, спорту і туризму Ірині Зеленській дипломи Полтавської ОДА.

 

Дмитро Биков відзначив вагому для міста абсолютну перемогу нашої команди робототехніків «PRIME ROBOTICS» (тренер Олександр Роман) на Всеукраїнському фестивалі «ROBOFirst – більше ніж роботи», що відбувся 14-15 квітня 2018 року в місті Києві. Команда з Горішніх Плавнів стала чемпіоном FIRST LEGO League 2018 в Україні. Наша молодша команда робототехніків «Лего хвиля» (тренер Роман Булан) теж здобула перемогу на фестивалі в номінації «Найбільш грунтовне дослідження проблеми води». Міський голова привітав команди з перемогою та вручив юним робототехнікам подарунки на добру згадку – сувенірні USB ручки-флешки із символікою міста.

 

Подякував за сумлінну роботу всім, хто брав участь у організації та проведенні Дня міста, святкування якого відбулося в суботу 21 квітня. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко доповіла про результати проведення Міжнародного молодіжного «Trainіng-camp-2018» у Горішніх Плавнях, висловила вдячність усім тим, хто був задіяний у його підготовці та проведенні.  

 

Очільник міста поінформував, що Міністерством фінансів України погоджено Горішнім Плавням відкриття в рамках співпраці з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО кредитної лінії  на 5 млн Євро для реконструкції центральної котельні. Завдяки кредитній лінії місто також отримає від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) додаткові грантові кошти 1,5 млн Євро на реалізацію проекту, спрямованого на зниження енерговитрат та заощадження коштів споживачів. Серед проектів НЕФКО проект Горішніх Плавнів визнано найбільшим в Україні у сфері енергозбереження. З міського бюджету виділено 4 млн грн на повну реконструкцію одного з приміщень КВП «Теплоенерго», де буде встановлено двожаротрубний димогарний триходовий водогрійний котел Bosch потужністю 30МВт. Ремонтні роботи вже ведуться.

 

Міський голова прозвітував, що на дорогах міста розпочато ямкові ремонти, на стадії завершення знаходяться проекти з облаштування колового руху по вул. Миру-Гірників, вул. Миру-Конституції, реконструкції дороги по вул. Першопрохідників та ділянки дороги по вул. Конституції.

 

Доповів про ситуацію щодо відновлення гідрологічної структури паркового озера. Зазначив, що проект із розчищення акваторії озера від донних мулистих відкладів та його берегоукріплення 2017 року, направлено на корегування через необхідність внесення важливих технічних змін на підставі здійснення експертного обстеження дна та стану джерел. У 2018 році після внесення змін до проекту, проходження експертизи та проведення нового тендеру, орієнтовно у серпні, будуть розпочаті роботи за проектом. У травні КП «СпецЕко» розпочне реалізацію першої черги робіт - механізоване розчищення озера від залишків очерету.

 

Головний лікар Центру ПМСД Аліна Ковпак прозвітувала про хід укладення декларацій з лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги. Доповіла, що в Горішніх Плавнях вибір лікаря первинної ланки із оформленням декларації офіційно розпочато з 02 квітня 2018 року. На сьогодні видано карток-ідентифікаторів 11 341 пацієнту, підписано 2 155 декларацій. З метою зменшення черг та підвищення якості надання послуг населенню в Центрі ПМСД організовано 32 робочих місця для оформлення та підписання декларацій. Документи можна оформити в кабінеті 310 Центру ПМСД або в кабінеті обраного лікаря, який приділить вам увагу після проведення прийому пацієнтів за графіком. Термін оформлення декларацій продовжено до 31 грудня 2018 року. Аліна Ковпак наголосила, що відповідно до медичного реформування Національна служба здоров’я за наявності укладеної декларації перераховує закладу охорони здоров’я з державного бюджету кошти на кожного конкретного пацієнта, якому надали медичну допомогу відповідно до визначеного переліку послуг. Закликала присутніх керівників довести інформацію до відома трудових колективів та долучитися до підписання декларацій.    

 

Начальнику відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала присутнім культурно-мистецькі заходи тижня. Запросила всіх взяти участь у мітингу-реквіємі, покладанні вінків і квітів, приурочені до Дня Чорнобильської трагедії, що відбудуться 26 квітня біля пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС. 26.04.2018 о 19.00 годині у великій залі Палацу культури і творчості відбудеться гастрольний захід Тбіліського «Біг-Бенду». 26-27 квітня о 15.30 годині  в затоці Барбара відбудеться відкритий чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное, присвячений Дню міста. 28-29 квітня в центральній міській бібліотеці пройде ІІ конкурс-фотовиставка «Фотосушка». 28 квітня о 16.00 годині у великій залі Палацу культури і творчості заплановано звітний концерт до 30-річчя народного ансамблю естрадного танцю «Глорія». 29 квітня о 09.00 годині в затоці Барбара відбудуться Всеукраїнські змагання з веслування на човнах Дракон «Кубок пам’яті МСМК Олександра Литвиненка». Цього ж дня о 18.00 у великій залі Палацу культури і творчості пройде гумористичне шоу «V.I.P.Тернопіль».