Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

26.04.2018, 11:07

23 квітня міський голова Дмитро Биков провів засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.

 

У ході роботи члени виконавчого комітету розглянули питання про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2018 року. Затвердили мережу закладів оздоровлення та відпочинку міста на 2018 рік у складі:  ДСОЦ «Горизонт», пришкільні табори, спортивні табори при ДЮСШ № 1, № 2, № 3, ЦДтаЮТ, Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Надія». Ухвалили забезпечити дитячим закладам оздоровлення та відпочинку в межах Полтавської області за рахунок коштів обласного та міського бюджетів (але не більше ніж 70% від вартості путівки) часткове відшкодування вартості путівки в розмірі 3 720 грн для сімей з дітьми віком від 7 до 18 років м. Горішні Плавні. Передбачили здешевлення вартості путівки на 70% за рахунок міського та обласного бюджетів для дітей, батьки яких працюють у бюджетних установах. Путівки на оздоровлення для дітей з інвалідністю на 100% будуть оплачені з міського та обласного бюджетів. У Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» буде відкрито табір з безкоштовним денним перебуванням та триразовим харчуванням для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, на 18 робочих днів із 04 червня 2018 року. При всіх загальноосвітніх школах та ДЮСШ № 2 працюватимуть пришкільні табори з дворазовим та триразовим харчуванням на 15 робочих днів із 04 червня 2018 року та при ЦД та ЮТ на 15 робочих днів із 02 липня 2018 р. Діти пільгових категорій будуть звільнені від оплати. У ДЮСШ № 1 працюватиме спортивний табір із денним перебуванням та дворазовим харчуванням із 04 червня 2018 року на 15 робочих днів, у ДЮСШ № 3 - спортивний табір із денним перебуванням та дворазовим харчуванням із 04 червня 2018 року на 15 робочих днів (І зміна), із 06 серпня 2018 року на 15 робочих днів (ІІ зміна). У спортивних таборах із денним перебуванням вартість путівок буде здешевлено на 50 %. Встановлено, що вартість харчування в спортивному таборі ДЮСШ № 1 із дворазовим харчуванням та терміном перебування 15 днів складе 750 грн, із них батьківська доплата – 375 грн; у спортивному таборі ДЮСШ № 3 із дворазовим харчуванням та терміном перебування 15 днів (І зміна) – 750 грн, батьківська доплата – 375 грн, із дворазовим харчуванням та терміном перебування 15 днів (ІІ зміна) – 900 грн, батьківська доплата – 450 грн.

 

Начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариса Василенко доповіла проекти рішень про визначення способу участі батьків у вихованні малолітніх дітей, про встановлення піклування над неповнолітніми, встановлення опіки над малолітніми, про виведення дитини зі складу прийомної сім’ї, про надання дозволу на здійснення правочину стосовно житла неповнолітньої дитини.

 

Розглянули та ухвалили доповнений список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з квітня 2018 року.

 

Заслухали головного спеціаліста відділу фінансів та економіки департаменту ЖКГ Юлію Кулакову про встановлення тарифів КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради». Пояснила, що у зв’язку із зростанням цін на електроенергію на 17%, збору за спеціальне водокористування на 29%, прожиткового мінімуму на 13%, підвищення вартості основних матеріальних ресурсів, у тому числі ціни на хлор – на 51%, полвак – на 47%, зменшенням споживання послуг із водопостачання населенню на 1,7%, бюджетним організаціям на 5%, іншим споживачам на 18%, КП «ВУВКГ» звернулося до органу місцевого самоврядування встановити з 01.06.2018 тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення: для населення - 11,84 грн за 1 куб. м за воду, 13,94 грн за 1 куб. м - за стоки; для бюджетних установ та інших споживачів – 13,61 грн за 1 куб. м за воду,16,59 грн за 1 куб. м за стоки, 11,24 грн за 1 куб. м за воду для надання послуги гарячого водопостачання.      

 

Директор КП «СпецЕко» Сергій Карацюба прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2017 рік. Зазначив, що дохід від усієї діяльності в 2017 році в порівнянні з 2016 роком збільшився у 2,3 рази (21 млн грн) за рахунок розширення видів робіт та послуг на підприємстві. За рахунок прибутку в 2017 році за власні кошти КП «СпецЕко» придбано причіп для легкового автомобіля; причіп 5 ПТС-4; навісний фронтальний навантажувач; котел та обладнання системи опалення; контейнер для сміття великогабаритних відходів V-7м3; спецодяг та взуття, інше. Виконано ремонт побутових приміщень та поточний ремонт адміністративних приміщень, монтаж критого навісу для вантажного транспорту, монтаж шлагбауму з пусконалагоджувальним комплексом робіт. За рахунок коштів міського бюджету в 2017 році придбали контейнер для сміття великогабаритних відходів V-7м3, газонокосарку, мотокосу, мотоножниці, 5 відеокамер, обладнання для рятувальників, 23 понтони постійної плавучості, багаторічні дерева та кущі, 25 ліхтарних вазонів для ампельних квітів, 27 лавок садових, дорожні знаки. Кошти, виділені органами місцевого самоврядування до статутного капіталу КП «СпецЕко» у 2017 році, використані на придбання компресора, бензоінструментів, надувного човна, котла, комп’ютерної техніки. Міський голова подякував колективу комунального підприємства, директору Сергію Карацюбі за зростання продуктивності праці та позитивну динаміку розвитку підприємства, своєчасну підготовку техніки.  

 

У ході засідання погодили облікову політику КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні, КП «Архітектура і кадастр». 

 

Розглянули житлові питання, питання архітектури і містобудування.