У Горішніх Плавнях вшанували пам'ять загиблих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

27.04.2018, 09:52

26 квітня в Горішніх Плавнях вшанували пам'ять загиблих від наслідків техногенної катастрофи - аварії на Чорнобильській АЕС, яка сталася 1986 року. Цю сумну дату Генеральна Асамблея ООН визначила як Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Це день пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей та день вшанування героїзму ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей записано в літописі людської мужності та пам’яті українського народу.

 

Мітинг-реквієм, присвячений одній із найтрагічніших дат в історії українського народу, провели біля пам’ятного знака на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

 

У мітингу взяли участь органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, бюджетні організації, установи, члени громадської організації «Союз-Чорнобиль», приватні підприємства, учнівські та студентські колективи, релігійна громада, громадські активісти.

 

Представники територіальної громади вшанували світлу пам'ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, під час хвилини мовчання схилили голови в скорботі за загиблими земляками, поклали живі квіти й вінки до підніжжя пам’ятника жертвам трагедії.