«Фотосушка» знову в місті

2.05.2018, 09:37

 28-29 квітня в центральній міській бібліотеці відбулося відкриття ІІ етапу фотовиставки-конкурсу «Фотосушка», присвяченої весняній порі року в місті, участь у якій взяли професіональні фотографи та аматори Горішніх Плавнів.

 

«Фотосушку» відвідали міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота. Дмитро Биков привітав учасників конкурсу та відвідувачів виставки з її відкриттям, відзначив, що такі заходи дають можливість кожному мешканцю незалежно від віку, статі чи професії розкрити свій талант, своє оригінальне бачення та творчий потенціал. Побажав учасникам конкурсу творчих успіхів, натхнення та перемог, а глядачам – приємного перегляду. Сергій Дорота також зауважив, що  «Фотосушка» дає можливість містянам у новому форматі висловити свою любов рідному місту, професійним фотографам - продемонструвати майстерність, креативність та отримати визнання.

 

На виставці-конкурсі було представлено близько 120 робіт різних жанрів і стилів, як професійних фотомайстрів, так і фотографів-аматорів різновікової категорії. Серед них було багато цікавих та оригінальних робіт. Умовою участі в конкурсі було надання автором фотографій, пов’язаних із життям міста, спрямованих на популяризацію і збереження культурних традицій, здорового способу життя, сімейних цінностей, дбайливого ставлення до природи і довкілля. Переможців будуть обирати у номінаціях: «Найкращий краєвид нашого міста», «Кращий портрет», «Фауна-флора»; «Дитячий світ»; «Гумор»; «Приз глядацьких симпатій».

 

Відкриття виставки пройшло в чудовій атмосфері з музичним супроводом, який забезпечили викладачі ПСМНЗ «Дитяча музична школа» тріо «Music Time» (Наталія Єрух (фортепіано), Альона Плотнікова (скрипка), Світлана Роботнова (віолончель)) та Антон Базилевич (гитара), Олександр Єрух (гитара).    

 

Фотовиставка-конкурс працюватиме до 15 травня. Запрошуємо містян та гостей Горішніх Плавнів відвідати виставку фотографій.