Ансамбль естрадного танцю «Глорія» відзначив 30-річний ювілей

4.05.2018, 08:16

28 квітня колектив народного ансамблю естрадного танцю Палацу культури і творчості «Глорія» відзначив 30-річчя творчої діяльності. На сцені великого залу ПКіТ ансамбль «Глорія» представив ювілейний концерт, значна частина номерів якого удостоєні Гран-прі та перших місць на всеукраїнських і міжнародних фестивалях і конкурсах. Урочистий захід зібрав повний зал шанувальників сучасного естрадного танцю – музично-хореографічної, сценічної постановки.

Ювілярів привітав міський голова Дмитро Биков. Він зазначив, що колектив ансамблю естрадного танцю «Глорія» давно став для всіх улюбленим брендом не тільки в нашому місті, а й в Україні. Його також знають за межами нашої країни. Багато учасників цього творчого об'єднання професійно танцюють на різних міжнародних майданчиках. «Я дякую за талант і професіоналізм, творчий пошук, вагомий внесок у розвиток культури міста, естрадного танцю в Україні в першу чергу керівникам народного ансамблю естрадного танцю Ользі Атаманчук і Людмилі Маргунцевій. А також всім тим, хто упродовж 30 років підтримував колектив, його учасникам, які всі ці роки радували глядачів своїм неперевершеним мистецтвом гармонії і краси. Бажаю творчих успіхів, невичерпної наснаги, і нехай «Глорія» впевнено продовжує свій шлях до слави», - сказав міський голова. Потім Дмитро Биков вручив Ользі Атаманчук кошик квітів, подарунковий сертифікат на суму 30 тис. грн і Почесну грамоту Полтавської облдержадміністрації.

За багаторічну плідну працю, вагомий внесок у всебічне виховання і естетичний розвиток підростаючого покоління, активну участь у культурно-просвітницькій діяльності міста оголосили подяку міського голови колективу народного ансамблю естрадного танцю ПКіТ «Глорія» та керівнику його підготовчої групи Людмилі Маргунцевій.

Ювілярів привітала начальник відділу культури, спорту і туризму міської ради Ірина Зеленська. Вона підкреслила, що колектив «Глорія» - гордість нашого міста. Протягом 30 років активної творчої діяльності він дарує глядачам красу і неперевершеність естрадного танцю, радісні емоції і незабутні враження. Ірина Зеленська вручила грамоти Департамента культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Ользі Атаманчук, Людмилі Маргунцевій  за багаторічну плідну працю, особистий внесок у естетичне виховання підростаючого покоління та з нагоди 30-річного ювілею ансамблю естрадного танцю» «Глорія».

Від імені адміністрації Палацу культури і творчості колектив привітала заступник директора з творчої роботи Анна Зуєва: «Будьте кращими з кращих! Успіхів, творчої наснаги, невичерпної енергії та неперевершених емоцій і посмішок. Будьте тільки переможцями!» За високу виконавську майстерність та з нагоди 30-річного ювілею ансамблю естрадного танцю оголосили подяку адміністрації ПКіТ Ользі Атаманчук і Людмилі Маргунцевій та нинішнім випускникам ансамблю «Глорія». Також Анна Зуєва сердечно подякувала за професіоналізм високого рівня фахівців, які працюють з учасниками колективу, викладачам з гімнастики акробатики Ользі Ратушній і Павлу Романькову відповідно, концертмейстеру Неллі Бугуєвій, а також батькам учасників ансамблю за постійну підтримку колективу. Заступник директора повідомила, що з нагоди ювілею адміністрація ПКіТ придбала ансамблю «Глорія» сучасний музичний центр і виділила кошти на ремонт класу з хореографії. У свою чергу ювілярів вітали випускники «Глорії» і батьки учасників цього славного творчого колективу.

Дві години танцювальної феєрії - справжнє свято для шанувальників «Глорії». Повний зал оваціями вітав кожен номер нової святкової програми, підготовленої за останні два роки. Ювілейний концерт пройшов на одному диханні і подарував справжнім поціновувачам естрадного танцю багато яскравих і незабутніх вражень.

Народний ансамбль естрадного танцю «Глорія» створений у 1988 році. Протягом 30 років ним беззмінно керує Ольга Атаманчук. У 1995 рік йому було присвоєно почесне звання «народний». З 2004 року по сьогоднішній день колектив 10 разів був володарем Гран-прі, з них чотири, беручи участь у всеукраїнських фестивалях і шість - у міжнародних конкурсах. За цей період ансамбль займав 110 раз перші і 18 разів другі місця на фестивалях і конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівнів. Ювіляри підкорили своєю творчістю Болгарію, Польщу, Чехію, Угорщину, Естонію, Словаччину. У 2017 році «Глорія» завоювала шість нагород за перше почесне місце і Гран-прі за участь в Міжнародному фестивалі «Діти сонця і світу». Сьогодні в колективі займається більше 150 учасників. Багато випускників «Глорії» продовжують професійно займатися улюбленою справою у відомих колективах нашої країни і за її межами.