ПОРЯДОК ДЕННИЙ

4.05.2018, 09:23

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів

 

07 травня 2018                                                                                               м. Горішні Плавні

13-30                                                                                                               Мала зала міськради

 

1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

 

1.1.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Войтенко Галиною Павлівною на земельну ділянку по вулиці Конституції, 42.

 

1.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Вольвак Інною Анатоліївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 93.

 

1.3.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі гуртожитку по вулиці Портова, 1.

 

1.4.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №6 по вулиці Молодіжна.

 

1.5.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №21 по просп. Героїв Дніпра.

 

1.6.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №22 по просп. Героїв Дніпра.

 

1.7.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №72 по просп. Героїв Дніпра.

1.8.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Захарньовим Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Тополина, 22.

 

1.9.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Келембетом Сергієм Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 32.

 

1.10.  Про поновлення дії договорів оренди землі з приватним підприємством «Сорока і К» на земельні ділянки по вулиці Миру, 12-А.

 

1.11.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Стеблюк Карлигаш Слямгазинівною на земельну ділянку по провулку Лесі Українки, 16.

 

1.12.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Тренічевим Єгором Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Пшенична, 25.

 

1.13.  Про поновлення дії договору оренди землі з публічним акціонерним товариством «Укртелеком» на земельну ділянку по вулиці Миру, 18.

 

1.14.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Федченком Михайлом Степановичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 95.

 

1.15.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Шалаєвим Едуардом Дмитровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 77.

 

1.16.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Шалаєвим Олексієм Едуардовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 79.

 

1.17.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Шишліковою Вікторією Сергіївною на земельну ділянку по вулиці Чекаліна, 5-Є.

 

1.18.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Зінічем Олегом Леонідовичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 9.

 

1.19.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Локтіоновим Юрієм Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 17/33.

 

1.20.  Про припинення дії договорів оренди землі з громадянкою Фоміною Людмилою Олександрівною на земельні ділянки по провулку Лесі Українки, 26-Г.

 

1.21.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 04.04.2018 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту на земельній ділянці по вул. Добровольського, 47, що перебуває в оренді ФО-П Будзінського Анатолія Пилиповича.

 

1.22.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 04.04.2018 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту на земельній ділянці по просп. Героїв Дніпра, 78, що перебуває в оренді ПАТ АКБ «Індустріалбанк».

 

1.23.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 04.04.2018 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту на земельній ділянці по вул. Добровольського, 35, що перебуває в оренді ФО-П Герман Світлани Валеріївни.

 

2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Євстропова Ольга Вікторівна – в.о. начальника управління архітектури і містобудування

 

2.1.  Про проведення інвентаризації земель територій мікрорайонів №13 та №15-А у місті Горішні Плавні Полтавської області.

 

2.2.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель 12-го мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

 

2.3.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» по вул. Чекаліна в районі с/т «Металіст».

 

2.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» по вул. Чекаліна.

 

2.5.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Саблі Володимиру Миколайовичу по вул. Лиманна, 38.

 

2.6.  Про надання згоди НАУКОВО − ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ФЕРОЛІТ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Будівельників, 55.

 

2.7.  Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ №3 дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 49.

 

2.8.  Про надання дозволу гр. Жолобу Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по вул. Чекаліна.

 

2.9.  Про надання дозволу гр. Кулівуш Валентині Леонідівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Чекаліна, 19.

 

2.10.  Про надання дозволу САДІВНИЧОМУ ТОВАРИСТВУ «НАДІЯ-2» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування.

 

2.11.  Про надання дозволу гр. Білобабка Інні Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

2.12.  Про надання дозволу гр. Журило Світлані Віталіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

2.13.  Про надання дозволу гр. Калініченку Сергію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

2.14.  Про надання дозволу гр. Леушиній Марії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

2.15.  Про надання дозволу гр. Марченко Мирославі Віталіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

2.16.  Про надання дозволу гр. Токаренку Роману Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

2.17.  Про надання дозволу гр. Трутень Артему В’ячеславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

2.18.  Про надання дозволу гр. Трутень Наталії Федорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

2.19.  Про надання дозволу гр. Щочці Сергію Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

2.20.  Про надання дозволу гр. Щочці Марині Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

2.21.  Про надання дозволу гр. Бойко Аллі Вікторівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

 

2.22.  Про надання дозволу гр. Бутенку Сергію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

 

2.23.  Про надання дозволу гр. Приймак Ользі Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-1».

 

2.24.  Про надання дозволу гр. Атаманчуку Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

 

2.25.  Про надання дозволу гр. Пасічній Катерині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Струмок».

 

2.26.  Про передачу у власність гр. Зеленській Ірині Іванівні земельної ділянки по вул. Соснова, 44.

 

2.27.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Шалаєву Едуарду Дмитровичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 77.

 

2.28.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Шалаєву Олексію Едуардовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 79.

 

2.29.  Про передачу гр. Суворовій Ірині Віталіївні на умовах суперфіцію земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 89.

 

2.30.  Про укладання з ФО-П Кучер Валентиною Степанівною договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення та обслуговування сезонного майданчику в районі будівлі № 15-А по вулиці Миру у м. Горішні Плавні.

 

2.31.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Кашкана Володимира Анатолійовича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі будівлі № 18 по вул. Миру.

 

2.32.  Про надання згоди фізичній – особі підприємцю Калачовій Тетяні Сергіївні на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку № 79 по проспекту Героїв Дніпра.

 

2.33.  Про хід виконання доручення міського голови стосовно впорядкування поштової адреси при розгляді проекту рішення «Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Завалієм Миколою Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Набережна в районі приватного акціонерного товариства «Автотранспортне підприємство №15347».

 

2.34.  Про хід виконання пункту 4.2. рішення 33 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 17 квітня 2018 року «Про припинення договору оренди землі та передачу в оренду Герман Світлані Валеріївні земельної ділянки по вул.Добровольського, 35» стосовно демонтажу огорожі.

 

2.35.  Про хід виконання протокольного доручення депутатської комісії 09.10.2017 щодо складання адмін. протоколу (ТОВ «Нота-Х» - земельна ділянка по вул. Добровольського,17).

 

2.36.  Про хід виконання протокольного доручення від 23.02.2018 року стосовно використання земельної ділянки по пров. Степовому, 14, що належить  гр. Барановій Світлані Олександрівні.

 

3.  Про зняття з контролю рішень міської ради:

 Доповідає: Євстропова Ольга Вікторівна – в.о. начальника управління архітектури і містобудування

 

3.1.  Рішення 32 сесії 7 скликання від 06.03.2018 «Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Говорухіним Костянтином Володимировичем на земельну ділянку в районі житлового будинку №37 по вулиці Добровольського».

 

3.2.  Рішення 32 сесії 7 скликання від 06.03.2018 «Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Ушаковим Віктором Валерійовичем на земельну ділянку в районі по вулиці Миру,18».

 

3.3.  Рішення 28 сесії 7 скликання від 17.10.2017 «Про припинення дії договору встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №22 по вулиці Молодіжна».

 

4.  Різне.