У СЗОШ № 3 ведеться реконструкція подвір’я

4.05.2018, 10:16

02 травня в ході виїзної наради міський голова Дмитро Биков проінспектував хід робіт із реконструкції майданчика перед СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка.

 

Міський голова повідомив, що в ході робіт будуть демонтовані та замінені старі бетонні плити на сучасну яскраву плитку торгової марки «Золотий мандарин», що вважається однією з найякісніших в Україні. Кошти на реконструкцію майданчика виділив народний депутат України Костянтин Жеваго. Облаштування шкільного подвір’я планують завершити до Свята останнього дзвоника. 

 

Директор СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка Ольга Сень зазначила: «При проведенні загальношкільних заходів у нас завжди виникали труднощі з розміщенням на маленькому шкільному подвір’ї дітей, батьків, гостей. У нашій школі навчається найбільша кількість дітей і комфортно розташувати усіх перед школою на майданчику було просто неможливо. Минулого року завдяки підтримці міського голови Дмитра Бикова та фінансуванню з Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» здійснили реконструкцію частини території. Цьогоріч роботи з розширення шкільного подвір’я продовжили. Для нас дуже важливо, що такі загальношкільні свята: перший та останній дзвоники, та інші заходи будуть проводитися для учнів молодшої та старшої школи разом і в комфортних умовах».