Муніципальний духовий оркестр м. Горішні Плавні здобув І місце

8.05.2018, 08:22

Вітаю муніципальний  духовий  оркестр м. Горішні Плавні, керівника оркестру Володимира Післяка, головного диригента Олександра Черевка зі здобутим І місцем у категорії «Професійні колективи» у марш-параді духових оркестрів, яке він розділив із муніципальним духовим оркестром "Полтава". 

 

Свято духової музики відбулося з нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні в місті Полтаві 06 травня за участі 27 музичних колективів області.

 

Бажаю учасникам духового оркестру нових творчих злетів, визнання та перемог!  

 

Міський голова Дмитро Биков

 

До відома:

ГО  "Муніципальний  духовий  оркестр" створено у 2012 році. Сьогодні колектив налічує 25 учасників. Щороку муніципальний духовий оркестр є учасником майже 60 культурно-мистецьких та загальноміських заходів: концерт до Дня захисника України, святкування Дня міста, відкриття  чемпіонату України  з веслування  на  човнах класу «Дракон», участь у марш–параді на урочистостях церемонії вручення медалей випускникам, тощо. Із квітня по жовтень щонеділі в Парку культури та відпочинку учасники муніципального духового оркестру дарують своє мистецтво жителям і гостям міста.