Вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні

8.05.2018, 08:32

У переддень Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота,  заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, голова громадська організація «Ветерани Другої світової війни та праці» Катерина Шуляк, голова клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» Володимир Лісняк вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, схилили голови біля обелісків і пам’ятників.

 

Делегація відвідала братську могилу воїнів-односельчан у мікрорайоні Низи, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни від німецько-фашистських загарбників 1941-1945 рр. Як зазначив міський голова Дмитро Биков, у 2017 році був замовлений проект капітального ремонту «Братської могили радянських воїнів, пам’ятник землякам». Департаментом житлово-комунального господарства проведено тендер на суму 1,5 млн грн. Проектом передбачено проведення благоустрою території, укладання гранітної бруківки, встановлення нових меморіальних плит з іменами загиблих та нового обеліску з природного каменю.

 

Побували біля пам’ятника героям-льотчикам і могили «Загиблим у Другій світовій війні 1939-1945 років», де покояться воїни 299 Харківської стрілецької дивізії на міському кладовищі, пам’ятного знака на березі Дніпра, звідки 1-3 жовтня 1943 року вирушили в безсмертя воїни 299 Харківської стрілецької дивізії.

 

Барвисті квіти на могилах загиблих пломеніють вічною пам’яттю нащадків про майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів убитих у Другій світовій війні в усьому світі.

 

«Пам’ятаємо. Перемагаємо».