До ветеранів зі словами шани й подяки

10.05.2018, 11:42

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте…».

 

Не забуті ветерани, не забуті їх героїчні подвиги років Другої світової війни. Усе менше ветеранів можуть відвідати урочисті заходи - багато з них сьогодні важко хворіють. Вони заслуговують на повагу, особливу увагу та підтримку.

 

Уже стало доброю традицією напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідувати ветеранів, які проходять курс лікування на стаціонарі в міській лікарні, та вітати їх із прийдешнім святом.

 

Сьогодні, 08 травня в День пам’яті та примирення, міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева завітали в Горішньоплавнівську міську лікарню до Ганни Семенівни Шевченко, Григорія Устимовича Губала.

 

Міський голова привітав сивочолих ветеранів із 73 річницею Перемоги, подякував за хоробрість і героїзм, проявлені в ті важкі часи, підбадьорив, поцікавився станом їх здоров’я та умовами перебування в лікарні. Побажав найшвидшого одужання, злагоди, незламності духу, добробуту в родинному колі. Дмитро Биков подарував Ганні Семенівні та Григорію Устимовичу квіти та святкові подарункові набори.

 

Ганна Семенівна подякувала лікуючому лікарю та медичному персоналу за проявлені увагу та турботу.