У Горішніх Плавнях оновлюють санітарні кімнати для найменших містян

10.05.2018, 14:49

08 травня в міського голови Дмитра Бикова відбулася виїзна нарада в ДНЗ «Дюймовочка», участь у якій взяли заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, завідувач ДНЗ «Дюймовочка» Світлана Аструдінова. Очільник міста проінспектував хід робіт з капітального ремонту двох санітарних кімнат у дитячому садочку.

 

Дмитро Биков повідомив, що на капітальний ремонт 2 туалетів у ДНЗ «Дюймовочка» з міського бюджету виділено 150 тис. грн. В одному з туалетів роботи майже завершуються. У приміщенні замінено труби водопостачання та водовідведення, встановлено нові двері, енергозберігаючі металопластикові вікна, поверхні стін та підлоги облицьовано яскравою керамічною плиткою. Туалет для вихованців ДНЗ облаштовано сучасною та зручною сантехнікою.

 

Міський голова наголосив, що у 2018 році на реалізацію програми з реконструкції санітарних кімнат та харчоблоків у ДНЗ міста з міського бюджету виділено близько 1 млн грн. Заплановано також відремонтувати по дві туалетні кімнати в ДНЗ «Дзвіночок», ДНЗ «Чебурашка», ДНЗ «Сонечко», ДНЗ «Золота рибка». «Підвищуємо санітарно-гігієнічні норми, створюємо належні побутові умови,  виховуємо культуру поведінки та гідність з дитинства», - підсумував міський голова.