ПОРЯДОК ДЕННИЙ

10.05.2018, 14:58

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцять четвертої сесії Горішньоплавнівської  міської ради

Полтавської області сьомого скликання

 

15 травня 2018                                                                                   м. Горішні Плавні

10-00                                                                                                    Велика зала міськради

 

1.  Питання житлово-комунального господарства:

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік.

1.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

1.3.  Про затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків.

 

 

2.  Питання будівництва:

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник  управління по інвестиціях та будівництву

 

2.1.  Про внесення змін до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік.

2.2.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «СпецЕко» витрат по об’єкту «Реконструкція благоустрою території, прилеглої до проспекту Героїв Дніпра від вул. Першопрохідників до вул. Проектна, 1 м.Горішні Плавні Полтавської області», (1 черга).

2.3.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Будівництво мереж вуличного освітлення мікрорайону Золотнишине м. Горішні Плавні Полтавської області».

 

3.  Питання гуманітарного напрямку:

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я


3.1.  Про  реорганізацію комунального закладу Центру ПМСД м. Горішні Плавні шляхом перетворення.

3.2.  Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 19 грудня 2017р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2018 рік».

3.3.  Про внесення змін у додаток 2 до рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 21.03.2017 р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2017-2020 роки».  

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна  – начальник управління соціального захисту населення

 

3.4.  Про затвердження Порядку встановлення розміру батьківської плати за навчання та призначення пільг учням ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

 

4.  Бюджетні питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

 

4.1.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року.

4.2.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

4.3.  Про внесення змін у додаток до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік».

 

5.  Організаційні питання:

 

5.1.  Про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом на 2018 рік.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

 

5.2.  Про затвердження нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

 

6.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

 

6.1.  Про внесення змін до договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Войтенко Галиною Павлівною на земельну ділянку по вулиці Конституції, 42.

6.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Вольвак Інною Анатоліївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 93.

6.3.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі гуртожитку по вулиці Портова, 1.

6.4.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №6 по вулиці Молодіжна.

6.5.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №21 по просп. Героїв Дніпра.

6.6.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №22 по просп. Героїв Дніпра.

6.7.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №72 по просп. Героїв Дніпра.

6.8.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Захарньовим Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Тополина, 22.

6.9.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Келембетом Сергієм Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 32.

6.10.  Про поновлення дії договорів оренди землі з приватним підприємством «Сорока і К» на земельні ділянки по вулиці Миру, 12-А.

6.11.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Стеблюк Карлигаш Слямгазинівною на земельну ділянку по провулку Лесі Українки, 16.

6.12.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Тренічевим Єгором Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Пшенична, 25.

6.13.  Про поновлення дії договору оренди землі з публічним акціонерним товариством «Укртелеком» на земельну ділянку по вулиці Миру, 18.

6.14.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Федченком Михайлом Степановичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 95.

6.15.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Шалаєвим Едуардом Дмитровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 77.

6.16.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Шалаєвим Олексієм Едуардовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 79.

6.17.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Шишліковою Вікторією Сергіївною на земельну ділянку по вулиці Чекаліна, 5-Є.

6.18.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Зінічем Олегом Леонідовичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 9.

6.19.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Локтіоновим Юрієм Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 17/33.

6.20.  Про припинення дії договорів оренди землі з громадянкою Фоміною Людмилою Олександрівною на земельні ділянки по провулку Лесі Українки, 26-Г.

 

7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

 

7.1.  Про проведення інвентаризації земель територій мікрорайонів №13 та №15-А у місті Горішні Плавні Полтавської області.

7.2.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель 12-го мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.3.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» по вул. Чекаліна в районі с/т «Металіст».

7.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» по вул. Чекаліна.

7.5.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Саблі Володимиру Миколайовичу по вул. Лиманна, 38.

7.6.  Про надання згоди НАУКОВО − ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ФЕРОЛІТ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Будівельників, 55.

7.7.  Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ №3 дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 49.

7.8.  Про надання дозволу гр. Кулівуш Валентині Леонідівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Чекаліна, 19.

7.9.  Про надання дозволу САДІВНИЧОМУ ТОВАРИСТВУ «НАДІЯ-2» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування.

7.10.  Про надання дозволу гр. Білобабка Інні Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.11.  Про надання дозволу гр. Журило Світлані Віталіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.12.  Про надання дозволу гр. Калініченку Сергію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.13.  Про надання дозволу гр. Леушиній Марії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.14.  Про надання дозволу гр. Марченко Мирославі Віталіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.15.  Про надання дозволу гр. Токаренку Роману Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.16.  Про надання дозволу гр. Трутень Артему В’ячеславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.17.  Про надання дозволу гр. Трутень Наталії Федорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.18.  Про надання дозволу гр. Щочці Сергію Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.19.  Про надання дозволу гр. Щочці Марині Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.20.  Про надання дозволу гр. Бойко Аллі Вікторівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

7.21.  Про надання дозволу гр. Бутенку Сергію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

7.22.  Про надання дозволу гр. Приймак Ользі Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-1».

7.23.  Про надання дозволу гр. Атаманчуку Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

7.24.  Про надання дозволу гр. Пасічній Катерині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Струмок».

7.25.  Про передачу у власність гр. Зеленській Ірині Іванівні земельної ділянки по вул. Соснова, 44.

7.26.  Про укладання з ФО-П Кучер Валентиною Степанівною договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення та обслуговування сезонного майданчику в районі будівлі № 15-А по вулиці Миру у м. Горішні Плавні.

7.27.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Кашкана Володимира Анатолійовича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі будівлі № 18 по вул. Миру.

7.28.  Про надання згоди фізичній – особі підприємцю Калачовій Тетяні Сергіївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку № 79 по проспекту Героїв Дніпра.

 

8.  Про зняття з контролю рішень міської ради:

 

Доповідає: Нестеренко Світлана Григорівна – голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,  законності та правопорядку

8.1.  Рішення 23 сесії 7 скликання від 23.05.2017 «Про внесення змін до Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги із міського бюджету».

 

Доповідає: Гаврилюк Артем Сергійович – голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів

8.2.  Рішення 28 сесії 7 скликання від 17.10.2017 «Про припинення дії договору встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №22 по вулиці Молодіжна».

 

8.3.  Рішення 32 сесії 7 скликання від 06.03.2018 «Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Говорухіним Костянтином Володимировичем на земельну ділянку в районі житлового будинку №37 по вулиці Добровольського».

 

8.4.  Рішення 32 сесії 7 скликання від 06.03.2018 «Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Ушаковим Віктором Валерійовичем на земельну ділянку в районі по вулиці Миру,18».

 

9.  Різне.