Травневі засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради

11.05.2018, 08:12

На засіданнях постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради, які відбулися упродовж 03-08 травня 2018 року, розглядалися важливі питання життєдіяльності громади.

На засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації опрацювали питання щодоприйому-передачі до статутного капіталу КП «СпецЕко» витрат по об’єкту «Реконструкція благоустрою території, прилеглої до проспекту Героїв Дніпра від вул. Першопрохідників до вул. Проектна, 1 м.Горішні Плавні Полтавської області» (І черга) та прийому-передачі до статутного капіталу КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Будівництво мереж вуличного освітлення мікрорайону Золотнишине м.Горішні Плавні Полтавської області». Питання затвердження нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

Депутати міської ради на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку розглянули питання «Про реорганізацію комунального закладу Центру ПМСД м. Горішні Плавні шляхом перетворення», «Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 19 грудня 2017р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2018 рік», «Про затвердження Порядку встановлення розміру батьківської плати за навчання та призначення пільг учням ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа».

Близько 23 питань поновлення прав користування земельними ділянками і 37 питань архітектури і містобудування розглянули на засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів.

У ході засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології розглядалися питання щодо затвердження міської програми «Питна вода України» на 2018-2020 роки, внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік, внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки, затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків, внесення змін до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік.

Депутати постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики опрацювали питання «Про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом на 2018 рік»,  «Про внесення змін у додаток 2 до рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 21.03.2017 р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2017-2020 роки»,  «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року». Розглянули листи головних розпорядників.