Непом’ящий Ігор Володимирович

11.05.2018, 08:51

11 травня 2018 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

-   спеціаліста І категорії відділу  профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконкому  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки   та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік Непом’ящого І.В. додаються.

Заява

Декларація

Е-декларація Непом’ящого І. В. за 2017 рік розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Примітка: Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, після прийняття рішення Національним агентством з питань запобігання корупції про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації подаються шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Інформація щодо результатів проведення перевірки Непом'ящого Ігоря Володимировича

19 липня 2018 року у Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Непом'ящого Ігоря Володимировича, спеціаліста І категорії відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім'ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Непом'ящого І. В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Непом'ящого Ігоря Володимировича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».