І етап із підготовки до облаштування міського пляжу завершено

15.05.2018, 08:32

13 травня міський голова Дмитро Биков проінспектував хід робіт із реалізації проекту з відновлення сприятливого санітарного стану та благоустрою берегової ділянки зони відпочинку м. Горішні Плавні, що знаходиться вздовж набережної від рятувальної станції до станції прокату човнів.

 

Міський голова поінформував, що відповідно до проекту вже виконано ряд робіт: очищено берегову лінію довжиною 500 м й шириною 60 м від коріння паростків самосіву рослин, очерету, мулу, відкориговано правильний нахил наземної частини та конфігурацію дна берегової зони, намито чистий річковий пісок, у районі майбутнього дитячого пляжу здійснено берегоукріплення габіонами з місцевого граніту. Роботи з встановлення габіонів будуть продовжені на березі в районі прокатної станції з метою облаштування цивілізованого паркування човнів, катерів, яхт. Реалізація проекту відбувається за кошти екологічного фонду.

 

Очільник Горішніх Плавнів повідомив про подальші плани з благоустрою території зони відпочинку: «Необхідно оформити відповідну проектну документацію на землю під пляж, отримати дозволи та проект із благоустрою із зазначенням пляжної інфраструктури, необхідної для комфортного відпочинку дітей і дорослих. Плануємо в наступних роках поетапно, за наявності фінансування, облаштувати спортивні та зелені зони, майданчики для пляжного футболу, волейболу, боча, дитячий басейн, який буде наповнюватися очищеною річковою водою та дозволить містянам насолоджуватися купанням влітку під час цвітіння води. Необхідно облаштувати роздягальні, душові, місця для встановлення шезлонгів та сучасних навісів від сонця. Плануємо розташувати на території кілька яскравих доріжок із тротуарної плитки фірми «Золотий мандарин». З боку рятівної станції та туалету – облаштувати дві парковки на 30-40 автомобілів».  

 

Дмитро Биков відзначив, що у 2018 році будуть закуплені 50 шезлонгів та встановлені до кінця травня 4 сучасних навіси від сонця. Для любителів активних водних розваг буде придбано атракціон на воді, що складається з гірок, батутів, островків. Тарифи на відвідування атракціону та прокат шезлонгів планують прийняти на черговому засіданні виконавчого комітету. Міський голова зауважив, що вартість на вищезазначені послуги буде лояльною.  

 

Пляжна інфраструктура підвищить рівень відпочинку містян, зацікавить малий та середній бізнес у розвитку сфери послуг, індустрії розваг, відпочинку на воді, сприятиме збільшенню надходжень до міського бюджету. Гарний здоровий відпочинок на воді, що є важливою складовою відпочинку в нашому місті, сприятиме оздоровленню містян влітку.