Про стан підготовки до проведення ЗНО

15.05.2018, 08:36

14 травня 2018 року в Полтавській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань підготовки області до проведення зовнішнього незалежного тестування у 2018 року. Нараду провів заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Учасники заходу – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, керівники структурних та територіальних підрозділів ОДА, представники вищих навчальних закладів області. Наше місто представляли заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина.

«Цього року для участі в ЗНО зареєструвалися 11 600 учнів. Наша задача – забезпечити належні умови для проведення зовнішнього оцінювання: посилену охорону пунктів тестування у ці дні, своєчасну явку учасників ЗНО та ін. За попередні роки в області вже відпрацьована модель підготовки та проведення ЗНО і цей рік не буде виключенням», - наголосив Олег Пругло.

Про результати виконаної роботи з підготовки області до проведення ЗНО поінформувала директор Департаменту освіти і науки ОДА. «Особливістю ЗНО в цьому році є те, що державна підсумкова атестація за курс повної загальної середньої освіти у формі ЗНО буде і для випускників професійно-технічних навчальних закладів і вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з української мови і літератури. Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів обов’язково українська мова і література, математика або історія України на вибір і третій предмет на вибір учня», - зазначила Олена Харченко.

У свою чергу Олександр Сидоренко акцентував увагу на питанні безпеки здоров’я учасників ЗНО, а також на готовності установ, де буде проходити оцінювання. «Немає нічого важливішого і в освіті, і в житті за дитяче здоров’я. У цьому році 17 юних полтавців попросили особливі умови для складання ЗНО. Ми повинні об’єктивно, чесно, неупереджено і прозоро забезпечили процедуру ЗНО, щоб кожна дитина отримала ту оцінку, яка відповідає її знанням на даний час», - наголосив Олександр Сидоренко. Загалом, як підсумували під час наради, Полтавська область готова до проведення ЗНО.

 

Джерело http://www.adm-pl.gov.ua