Апаратна нарада

16.05.2018, 09:13

14 травня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду, у ході якої розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста. 

 

Дмитро Биков привітав муніципальний  духовий  оркестр м. Горішні Плавні, керівника оркестру Володимира Післяка та головного диригента Олександра Черевка зі здобутим І місцем у категорії «Професійні колективи» у марш-параді духових оркестрів з нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні в місті Полтаві, що відбувся 06 травня за участі 27 музичних колективів області; вручив подарунковий сертифікат на 80 тис. грн для придбання сценічних костюмів.  Муніципальний  духовий  оркестр м. Горішні Плавні розділив перемогу із муніципальним духовим оркестром "Полтава". 

 

Вручив відзнаки та подарунки переможцям ІІ етапу фотовиставки-конкурсу «Фотосушка», присвяченої весні в місті, участь у якій взяли професіональні фотографи та аматори Горішніх Плавнів.

 

Повідомив про хід реконструкції центральної котельні міста по пров. Енергетиків, 31. На сьогодні за кошти міського бюджету реконструюється старе приміщення котельні, куди планують встановити придбаний у грудні 2017 року в рамках співпраці з НЕФКО газовий жаротрубний димогарний триходовий водогрійний котел Bosch потужністю 30МВт. Поінформував, що ведеться робота з оформлення кредитної лінії на 5 млн Євро. За отримані кошти планують придбати ще два аналогічних котли Bosch потужністю по 30МВт кожний, що разом будуть забезпечувати 86% споживачів міста теплом та гарячою водою в ході опалювального періоду, та два нових котли потужністю 4 МВт, що працюватимуть на агропілетах та будуть використані впродовж неопалювального сезону для забезпечення населення гарячою водою. Угоду про відкриття кредиту для КВП «Теплоенерго» міста Горішні Плавні буде підписано 01 червня на міжнародному форумі в Києві.


Очільник міста доповів про стан екологічної ситуації паркового озера. Відповідно до щотижневого аналізу рівень води в озері перестав знижуватися. Відмітка рівня води в парковому озері сягнула до 62,91 м над рівнем моря, для порівняння: відмітка рівня води в затоці Барбара - 64,02 м над рівнем моря.  
На тижні КП «СпецЕко» розпочне механізоване розчищення озера від очерету, а після проходження дозвільних процедур із серпня розпочнуться роботи згідно з проектом.

 

Начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак презентував новий проект «Телемедицина ВООЗ», розроблений ІТ-працівниками на замовлення управління. Проект передбачає надання послуг працівниками охорони здоров'я з використанням інформаційно-комунікаційні технології з метою діагностики, лікування і профілактики захворювань і травм, проведення досліджень і оцінок, для безперервної освіти медичних працівників в інтересах поліпшення здоров'я населення і розвитку місцевих громад. Юрій Ковпак говорив про впровадження електронної реєстратури, за допомогою якої можна буде здійснювати записи на прийом та виклики лікарів додому, про можливість проведення медичних консультацій в режимі оn-line, про створення єдиного медичного простору з метою забезпечення єдиного електронного  обліку  звернень пацієнта, консультацій. Інноваційний метод роботи дозволить уникнути черг в реєстратуру, кабінет лікаря та виключити дублювання запису, дасть можливість проаналізувати роботу лікаря. Начальник управління охорони здоров’я зазначив, що після навчання лікарів через два тижні буде відкрито доступ до роботи електронної реєстратури.  Кожен бажаючий працювати в електронній системі зможе зареєструватися там та користуватися послугами, не виходячи з дому за наявності Internet.       

 

Заслухали начальника управління соціального захисту населення Світлану Чернявську про зміни в законодавстві України стосовно призначення житлових субсидій. Доповіла, що з 01 травня діє нова програма житлових субсидій, спрямована на захист інтересів соціально незахищених верств населення. З 01 травня субсидія призначатиметься двічі на рік: у травні (на неопалювальний період з 01.05.по 30.09.); у жовтні (на опалювальний період з 01.10.по 30.04). Наголосила, що для перерахунку суми житлової субсидії в управління необхідно звернутися наступним категоріям населення:

  1. Непрацюючим особам працездатного віку, у яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати;
  2. Внутрішньо переміщеним особам, які зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише заява і декларація, із зазначенням складу домогосподарства;
  3. Особам, члени сімей яких не зареєстровані за адресою домогосподарства (якщо чоловік (дружина) отримувача субсидії зареєстровані за іншою адресою);
  4. Особам, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
  5. Особам, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають (тобто субсидія призначалася на підставі рішення комісії, без врахування до складу сім'ї  таких осіб);
  6. Особам, у яких відбулися зміни у складі сім'ї;
  7. Сім'ям , які мають прострочену понад 2 місяці заборгованість (більш ніж 340 грн.)

Пояснила механізм подання відомостей про доходи, майно, довела до відома перелік  умов, за яких субсидія не може бути призначена. Зауважила, що громадянин несе повну відповідальність за подання відомостей про доходи, майно, що вплинули  або  могли б вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру. Зазначила, що управління соціального захисту населення готове до прийому та консультацій відвідувачів з питань призначення житлових субсидій, запросила населення до активної співпраці.

 

Дмитро Биков відзначив із високим результатом команду "Виконком", яка стала бронзовим призером Кубка пам’яті Олександра Литвиненка. Змагання з веслування на човнах типу «Дракон» пройшли в Горішніх Плавнях 29 квітня в затоці Барбара. 

 

Міський голова поінформував про чергові успіхи вихованців та викладачів ПСМНЗ «Дитяча музична школа» на Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі «Полтавська битва» виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) 12–13 травня 2018 року в місті Полтаві. Привітав із І місцем трубача Сергія Шавлая (старша вікова категорія) та з ІІ місцем трубачку Римму Гнатко (молодша вікова категорія), їх викладача Петра Шевченка, концертмейстра Любов Вергелєсову; із ІІ місцем – саксофоністку Катерину Сін (молодша вікова категорія), викладача Володимира Післяка, концертмейстра Любов Вергелєсову із творчими здобутками, побажав подальших успіхів.

 

Подякував Марії Хорольській, журналісту міського радіомовлення, та команді волонтерів за організацію виставки безпритульних тварин «Лапи в руки або Собачинський ярмарок», проведену за сприяння відділу культури, спорту і туризму в міському Парку культури і відпочинку 12 травня. Відзначив свідому громадянську позицію активістів, які без зайвих слів організували гарний захід, зробили добру справу, корисну для громади.  

 

У ході апаратної наради присутнім презентували буклети «Програма дозвілля та розваг (культурно-мистецькі та спортивні заходи) на травень-вересень 2018 року», що містять програму заходів, яскраві фото та коротку інформацію про творчі колективи міста. Дмитро Биков запросив ознайомитися з творчістю місцевих артистів, урізноманітнити своє дозвілля, відвідати культурно-мистецькі та спортивні заходи родинами та анонсувати їх у трудових колективах.         

 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська поінформувала про культурно-мистецькі та спортивні події наступних двох тижнів, запросила долучитися до перегляду цікавої програми. 17 травня о 15.00 у великій залі Палацу культури і творчості відбудеться урочиста церемонія нагородження талановитих та обдарованих дітей «Твоє майбутнє, Горішні Плавні», цього ж дня о 17.00 на бібліомайданчику - вулична акція «Всесвітній день вишиванки». 18.05.2018 о 10.00 на стадіоні «Юність» заплановано урочисте відкриття Комплексних змагань імені Почесного громадянина міста Володимира Петровича Мартиненка. 19 травня о 16.00 у Парку культури і відпочинку відбудеться творчий звіт колективів ЦДтаЮТ «Феєрверк талантів», а  о 18.00 - День вуличної музики. 20 травня о 16.30 у Парку культури і відпочинку пройде святковий концерт духовної музики «Між Воскресінням Господнім та Святою Трійцею».

 

Начальник відділу освіти Ірина Шошина прозвітувала, що 25 травня у Горішніх Плавнях пролунають останні дзвоники в школах, із 22 травня розпочнеться ЗНО, 23 червня заплановано урочистості з нагоди відзначення медалістів та шкільні випускні вечори.