Сесія Горішньоплавнівської міської ради

17.05.2018, 08:49

15 травня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради міський голова Дмитро Биков провів тридцять четверту сесію міської ради сьомого скликання. Участь у засіданні взяли 25 депутатів.

 

Начальник відділу освіти Ірина Шошина, голова міського профспілкового комітету освіти Світлана Василенко передали Дмитру Бикову відзнаку Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України– Почесний знак «За соціальне партнерство», подякували очільнику міста за підтримку та розбудову закладів освіти Горішніх Плавнів.  

 

Дмитро Биков привітав депутата міської ради Тараса Зінченка зі здобутим І місцем у змаганнях із шахів на Спартакіаді серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. У 2018 році Тарас Зінченко став 5-кратним чемпіоном  у змаганнях із шахів на Спартакіаді в області, три роки поспіль - призером на Всеукраїнській спартакіаді. Побажав успіхів у Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, що відбудеться 04 червня в Чорноморську.

Депутати міської ради розглянули блок питань житлово-комунального господарства про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік,  Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

 

У рамках міської Програми стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках ОСББ міста Горішні Плавні на 2016-2020 роки затвердили ОСББ «Добровольського 9» (вул. Добровольського, 9) розмір відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, залучених ними на впровадження заходів з енергозбереження, у сумі 10% з міського бюджету на придбання обладнання і матеріалів на облаштування індивідуального теплового пункту, проведення робіт із тепломодернізації внутрішньобудинкових мереж  опалення та постачання гарячої води, теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівлі.

 

Внесли зміни до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік. Виділили 100 тис. грн з міського бюджету на реконструкцію приміщень хірургічного корпусу міської лікарні під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги.

 

Начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак доповів про  реорганізацію комунального закладу Центру ПМСД м. Горішні Плавні в комунальне некомерційне підприємство на виконання розпорядження КМУ «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я». Міський голова подякував засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за важливу для територіальної громади стабільну фінансову підтримку бюджетних закладів охорони здоров’я, освіти.

 

Розглянули та ухвалили проект рішення «Про затвердження Порядку встановлення розміру батьківської плати за навчання та призначення пільг учням ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа»». Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська зазначила, що від оплати за навчання на 100% будуть звільнені діти з багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування. Додаткові пільги будуть застосовані до дітей, які знаходяться під опікою; дітей батьків-інвалідів І та ІІ груп; дітей з сімей, де одинокі мати чи батько; дітей, батьки яких загинули (померли) під час проведення АТО. Родини, у яких навчається двоє дітей в одному закладі, будуть вносити оплату за навчання за одну дитину в розмірі 100%, за другу дитину – 50%.   

 

Депутати Горішньоплавнівської міської ради опрацювали бюджетні питання. Затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року. Міський бюджет за І квартал 2018 року за доходами виконано в сумі 183 млн грн (на 104%), за видатками – 156 млн грн (на 72%).

 

Внесли зміни до показників міського бюджету на 2018 рік. По загальному фонду збільшили субвенцію з місцевого бюджету управлінню соціального захисту населення на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях на 20 тис. грн. По спеціальному фонду збільшили субвенцію з місцевого бюджету на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг із централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, бюджетним установам і організаціям та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2,9 млн грн. За рахунок розподілу вільного залишку загального фонду на управління охорони здоров’я виділили 90 тис. грн для придбання електричного бідистилятора та поєднувачів, оплату теплопостачання; на управління соціального захисту населення – 96 тис. грн на матеріальну допомогу учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії; на відділ культури, спорту і туризму - 3,5 тис. грн для виготовлення технічної документації адміністративної будівлі ДЮСШ №3 по вул. Набережна; на департамент житлово-комунального господарства - 163 тис. грн для поповнення статутного капіталу КП «Вічність». За рахунок пересування асигнувань із резервного фонду на виконком Горішньоплавнівської міської ради виділено 277 тис. грн на виконання «Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, нагородження осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Горішні Плавні, реалізація інформаційної політики Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки»; на відділ освіти - 873 тис. грн на капітальний ремонт покрівель ДНЗ «Чебурашка», СЗОШ І-ІІІ ступенів №3, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, відділу освіти; на управління охорони здоров’я - 494 тис. грн для придбання додаткової комп’ютерної техніки, ідентифікаторів, проведення капітального ремонту частини приміщення ІІІ поверху головного корпусу міської лікарні; на відділ культури, спорту і туризму - 95 тис. грн на капітальний ремонт покрівлі в спортивній залі «Динамо», придбання фотоапарату для краєзнавчого музею. Також було здійснено розподіл залишку коштів освітньої субвенції на суму 912 тис. грн на відділ освіти для виплати заробітної плати з нарахуваннями педагогічним працівникам.

 

Начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна прокоментувала 20 проектів рішень з питань поновлення прав користування земельними ділянками, начальник управління архітектури і містобудування Людмила Кириченко – 28 проектів рішень архітектури і містобудування.