ХХІІ урочиста церемонія нагородження «Твоє майбутнє, Горішні Плавні»

18.05.2018, 13:46

ХХІІ урочиста церемонія нагородження обдарованих і талановитих дітей «Твоє майбутнє, Горішні Плавні» відбулася 17 травня у великій залі Палацу культури і творчості. За 22 роки її проведення органами місцевого самоврядування було відзначено близько восьми тисяч школярів.

На свято завітали почесні гості – перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї і молоді Тетяна Оробченко, начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, діти, батьки, педагоги, ЗМІ.

До молоді Горішніх Плавнів з вітаннями звернувся перший заступник міського голови Олександр Чуприна, відзначив здобуті ними досягнення, зазначив, що саме вони будуватимуть майбутнє нашого міста, держави. Побажав і надалі досягати високих результатів.

Надія Угнічева зазначила, що двадцять два роки в місті успішно діє програма підтримки обдарованої молоді, побажала усім успіхів, високих вершин інтелектуальних та творчих випробувань, слова подяки адресувала учителям за нелегку працю, за вміння, талант, батькам – за прекрасних вихованих дітей.

На урочистій церемонії нагородили 189 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості», комунальних позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів – «Дитяча музична школа», «Дитяча художня школа», комунального підприємства «Палац культури та творчості».

Сертифікати номінантів ХХІІ урочистої церемонії нагородження обдарованих і талановитих дітей «Твоє майбутнє, Горішні Плавні» вручали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева за перемоги в обласних і Всеукраїнських етапах конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України, у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, творчих конкурсах і змаганнях.

За високі навчальні досягнення, результативну участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів Подякою міського голови відзначені номінанти: Гармидер Абігаль, учениця 11 класу СЗОШ  І-ІІІ ступенів №4; Кравчук Ірина, учениця 9 класу і Ольховська Анастасія, учениця 11 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка; Луценко Аліна, учениця 11 класу Дмитрівської СЗОШ; Печонкін Ілля, учень 11 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської.

Яскравими творчими вітаннями для учасників церемонії нагородження були виступи колективів Палацу культури і творчості, навчальних закладів Горішніх Плавнів.