Комплексні спортивні змагання пам’яті Почесного громадянина міста Володимира Петровича Мартиненка

21.05.2018, 09:57

18 травня на стадіоні «Юність» відбулися урочистості загальноміських комплексних змагань пам’яті Почесного громадянина міста Володимира Петровича Мартиненка.

 

Володимир Петрович – видатний земляк, лідер територіальної громади, шанований керівник,  політичний діяч України. Його було обрано народним депутатом України І скликання, коли було ухвалено Акт проголошення незалежності України. Понад 14 років він успішно очолював Полтавський гірничозбагачувальний комбінат. В.П.Мартиненко - доктор технічних наук, Академік Академії інженерних наук України. На його рахунку понад 50 наукових праць та винаходів у сфері розробки родовищ корисних копалин. Володимир Петрович підтримував розвиток різних видів спорту в місті, заохочував молодь до занять спортом. Завдяки його зусиллям у місті започатковано яхт-клуб, що стало поштовхом для розвитку водних видів спорту.

 

На загальноміське спортивне свято завітали почесні гості: перший заступник міського голови Олександр Чуприна, член Наглядової ради ПрАТ «Полтавський ГЗК», Почесний громадянин міста Олександр Красуля, голова профспілкового комітету ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін, начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, дружина В.П. Мартиненка Людмила Мартиненко, президент ФК «Гірник-Спорт» Петро Каплун, виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков.

 

Участь у комплексних змаганнях взяли представники всіх навчальних закладів, працівники виробничих колективів та ветерани фізичної культури і спорту міста. Проведено змагання з плавання, настільного тенісу, великого тенісу, легкої атлетики, футболу, міні-футболу, баскетболу, велоспорту та боксу. Головним суддею комплексних змагань була методист відділу освіти Світлана Демянчук.

 

Урочистості відкрив перший заступник міського голови Олександр Чуприна, привітав усіх зі святом спорту: «Спорт допомагає досягти гарних результатів у житті, зміцнює дух, тіло, формує характер. Бажаю вам і надалі дружити зі спортом і бути здоровими та успішними».

 

Приєднався до святкових привітань член Наглядової ради ПрАТ «Полтавський ГЗК», Почесний громадянин міста Олександр Красуля, побажав дітям успіхів у навчанні, спорті, гарного літнього відпочинку.

 

У вітальній промові дружина В.П. Мартиненка Людмила Мартиненко наголосила, що за підтримки керівництва міста та комбінату в нашому місті спорт успішно розвивається з усіх напрямків, порадила дітям не втрачати нагоди й брати активну участь у спортивному житті Горішніх Плавнів.

 

Виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков подякував органам місцевого самоврядування, ПрАТ «Полтавський ГЗК» за вагому фінансову підтримку та сприяння розвитку спорту, за започаткування гарної традиції з проведення комплексних змагань пам’яті Почесного громадянина міста Володимира Петровича Мартиненка. Зауважив, що сьогоднішні змагання стали 11, побажав присутнім здоров’я, сили духу та благополуччя.               

 

Представники органів місцевого самоврядування, ПрАТ «Полтавський ГЗК», відділення НОК України відзначили переможців комплексних змагань у кожній віковій групі, вручили спортсменам грамоти, медалі, кубки, зробили пам’ятні фото.

 

Традиційно на завершення урочистостей вшанували світлу пам'ять земляка, почесні гості встановили корзину з живими квітами біля меморіальної дошки на будинку В.П. Мартиненка та залишили квіти біля меморіальної дошки в яхт-клубі.