Реконструкцію лівого крила ЗОШ № 2 на І поверсі завершено

21.05.2018, 10:51

17 травня міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева в ході чергової виїзної наради проінспектували результати реконструкції лівого крила школи, розташованого на І поверсі: оглянули нові відбудовані кабінети фізики та біології, лаборантські приміщення до них, шкільний хол та санітарні кімнати.    

 

Представники органу місцевого самоврядування відвідали урок фізики в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, який проводила в 7-А класі в новому відремонтованому нещодавно та обладнаному сучасними наочними посібниками кабінеті шкільний вчитель фізики Ірина Куленко. Разом із учнями на власному досвіді впевнилися як цікаво та доступно вивчати закони фізики на практиці. Урок з теми: «Прості механізми» пройшов у невимушеній навчальній атмосфері та практичному науково-дослідному руслі.

 

Міський голова повідомив: «Проект з реконструкції та облаштування двох кабінетів, двох лаборантських, холу, трьох туалетних кімнат та приміщення для господарських потреб реалізовано спільними коштами з міського бюджету та Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» на загальну суму понад 2 млн грн. Здійснено повну реконструкцію приміщень із заміною вікон, мереж тепло- та водопостачання, водовідведення, вентиляційної системи. У кабінетах та лаборантських виконано сучасні ремонти, стилізовані у відповідності до предмету, встановлено сучасні меблі та зручні парти-трансформери, м’які стільці. Закупили сучасну техніку та наочність з предметів, які вдихнули нове життя в кабінети та викликали неабиякий інтерес та бажання в учнів усе дослідити та перевірити на власному досвіді. Нові відремонтовані хол та санітарні кімнати довершують загальне приємне враження від здійсненої роботи». 

 

Представники органу місцевого самоврядування поспілкувалися з вчителем біології Інною Балабась, обговорили плани з придбання в новий кабінет додаткових наочних матеріалів, які допоможуть учням ефективніше сприймати та засвоювати навчальний предмет.

 

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Тетяна Кириченко зауважила: «Ремонт у цій частині школи не проводився з моменту її будівництва. Наш трудовий та учнівський колективи – у захваті від отриманого результату. Цінуємо здобуте та дякуємо міському голові Дмитру Бикову, народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за вагому фінансову підтримку та сприяння підвищенню рівня знань наших учнів. Будемо із задоволенням вчити та вчитися в осучаснених кабінетах, з комфортом відпочивати на перервах».