Засідання виконавчого комітету

23.05.2018, 09:35

22 травня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Вів засідання перший заступник міського голови Олександр Чуприна. Вручив Подяку міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, якісне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня міста інженеру з налагоджування і випробувань КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» Олександру Васильковському.

 

Члени виконавчого комітету традиційно розпочали роботу з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків.

 

Заслухали звіт завідувача сектору фізичної культури і спорту Ольги Карпенко про підсумки виступів спортсменів міста в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях за 2017 рік. Ольга Карпенко повідомила, що в ДЮСШ міста працюють 34 тренери-викладачі, які тренують 1289 учнів-спортсменів. За результатами спортивних досягнень з олімпійських видів спорту серед міст Полтавської області місто Горішні Плавні посіло II місце. Відповідно до рейтингу роботи ДЮСШ за 2017 рік з олімпійських видів спорту ДЮСШ №1 м. Горішні Плавні посіла перше І місце серед 33 спортивних шкіл області.

 

Завідувач сектору підбила підсумки виступів спортсменів у міжнародних змаганнях у 2017 році: заслужені майстри спорту України Дмитро Янчук і Тарас Міщук завоювали золоті та бронзові нагороди І та II етапів Кубка світу, бронзові нагороди чемпіонату Європи. Майстер спорту України з кульової стрільби Максим Городинець став чемпіоном світу серед юніорів та чемпіоном і двічі срібним призером Європи. Майстер спорту України з боксу Євгеній Павловський став срібним призером чемпіонату Європи серед молоді, двічі чемпіоном міжнародних турнірів категорії класу «А». Майстер спорту міжнародного класу з веслування Павло Алтухов у 2017 році завоював дві медалі міжнародного рівня - золота та срібна медалі чемпіонату Європи серед молоді до 23 років. Майстер спорту міжнародного класу Ганна Охота виборола срібну нагороду Міжнародного турніру з боксу серед жінок. У змаганнях з веслування на човнах класу «Дракон» наша команда «Драгонком» здобула 59 медалей чемпіонатів світу та Європи. До складу збірних команд України з олімпійських видів спорту 2017 року увійшло 25 спортсменів із Горішніх Плавнів. На всеукраїнських змаганнях нашими земляками здобуто 75 призових місць, 4 спортсменам присвоєно звання «Майстер спорту України». На чемпіонатах Полтавської області наші спортсмени вибороли 204 перемоги, 218 – ІІ місць, 215 – ІІІ місць.

 

В.о. начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Ольга Когут прокоментувала проекти рішень про дозвіл на зняття з реєстрації місця проживання малолітньої, про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла малолітньої дитини.

 

Розглянули та ухвалили проект рішення «Про доповнення списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з травня 2018 року».

 

Директор департаменту ЖКГ Петро Василюк доповів «Про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2017-2018 років та завдання по їх підготовці до наступного опалювального періоду». Зазначив, що опалювальний період у місті розпочався 23 жовтня 2017 року й завершився 5 квітня 2018 року. Аварійних відключень житлових будинків від теплоносія не було. КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» відпрацювало опалювальний сезон із дотриманням температурного графіка.

 

У Горішніх Плавнях житлові будинки оснащені приладами обліку теплової енергії на 100%, що зменшило фінансове навантаження на кожну родину. Споживання теплової енергії в опалювальному сезоні 2017-2018 років зменшилося на 37% у порівнянні з опалювальним сезоном 2016-2017 років. Середня вартість 1 кв. м опалення  за жовтень-квітень по місту становить 27,04 грн, що на 31,4 % нижче норми (39,40 грн за 1 кв. м).

 

Петро Василюк повідомив, що у 2017 році за рахунок залучених кредитних ресурсів та фінансової підтримки з міського бюджету виконані заходи з термомодернізації (встановлення автоматизованих ІТП із заміною труб та виконанням їх термоізоляції) у будинках ОСББ, що зменшило фінансове навантаження на мешканців. Вартість опалення 1 кв. м в ОСББ «Рубін» склала 18,59 грн, що на 52,8 % нижче норми (39,40 грн за 1 кв. м); в ОСББ «Добровольського 77» - 19,3  грн, що на 51,5 % нижче норми; в ОСББ «Промінь» - 23,93 грн, що на 39,3 % нижче норми; в ОСББ «Дніпряночка 80» - 24,17 грн, що на 38,7 % нижче норми.

 

У 2018 році з метою зменшення споживання природного газу та викидів СО2 в атмосферу заплановано реконструкцію центральної котельні міста по пров. Енергетиків, 31. Придбано жаротрубний котел BOSCH  потужністю 30 МВт вартістю 20,15 млн грн. Ведуться роботи з реконструкції приміщення котельні для встановлення обладнання. 01 червня міський голова Дмитро Биков підпише договір з НЕФКО на відкриття кредитної лінії. За кредитні кошти планують придбати ще два аналогічних жаротрубних котли та два нових котли потужністю 4 МВт, що працюватимуть на альтернативному паливі.

 

На котельні 15-го мікрорайону здійснено реконструкцію з метою використання палива різної фракції. Сьогодні тут працює спеціалізована  організація з налагодження її роботи. У результаті реконструкції буде збільшено обсяги виробництва теплової енергії та знижено транспортні  витрати та витрати  на підготовку палива. З метою зменшення перегріву гарячої води та автоматичного регулювання температури планують виконати автоматизацію шести ІТП міста.

 

У поточному опалювальному сезоні постає гострим питання заборгованості населення за отримані послуги теплопостачання. Станом на 01.05.2018 року заборгованість населення підприємству склала 54 млн грн (з урахуванням заборгованості за попередні роки 26 млн грн).

 

КП «ВУВКГ» працює над впровадженням сучасної системи водопідготовки з використанням гіпохлориту натрію та діоксиду хлору. Сьогодні підприємство також проводить підготовку до перепідключення мереж населення мікрорайону Золотнище до нової водопровідної мережі. Станом на 01.05.2018 року до підприємства за технічними умовами на приєднання до нової системи водопостачання звернулося 138 власників домоволодінь з 213 наявних.

 

Упродовж звітного періоду КП «Міськсвітло» впровадило ряд енергозберігаючих заходів: здійснило заміну натрієвих ламп на світлодіодні в кількості 494 шт. на 83 тис. грн, заміну енергозберігаючих ламп, що вийшли з ладу, на світлодіодні в кількості 237 шт. на 40 тис. грн. Економія за оплату електроенергії склала 162 тис. грн коштів за рік. Здійснено перепрограмування електролічильників вуличного освітлення з однозонного періоду часу на двозонний. Економія - 98 тис. грн за рік. Втрати  від вандалізму склали 25 тис. грн.

 

Члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2017-2018 років. Затвердили заходи з підготовки житлово-експлуатаційних і комунальних підприємств до роботи в наступному опалювальному періоді.

 

Визначили режим роботи пляжного розважального комплексу в районі рятувальної станції з 09.00 до 20.00 години. Ухвалили розмір плати за послуги з прокату шезлонгів: 20 грн за  користування до 4 годин, 30 грн за  користування більше 4 годин. Встановлено вартість квитка для дітей віком від 8 до 16 років на відвідування пляжного розважального комплексу на воді «Острів скарбів» - 20 грн за 20 хвилин. Відповідно до технічних умов атракціон буде розміщено на глибині 3-4 м, тому в ході експлуатації вимагається обов’язкова присутність рятівника, наявність рятівних жилетів на відвідувачах та дотримання ними техніки безпеки та правил користування атракціоном. За кошти міського бюджету в 2017 році розчищено берегову лінію Дніпра довжиною 500 м й шириною 60 м від коріння паростків самосіву рослин, очерету, мулу, відкориговано правильний нахил наземної частини та конфігурацію дна, намито чистий річковий пісок. Придбано 50 шезлонгів, буде встановлено 4 навіси від сонця. Роботи з облаштування зони відпочинку в цивілізований пляж будуть здійснюватися упродовж декількох років поетапно.

 

Директор КП «Міський Палац культури і творчості» Олександр Меренков прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2017 рік. Поінформував, що у звітному році отримано прибуток 354 тис. грн. У 2016-2017 роках за власні кошти та додаткове фінансування проведено ремонт системи опалення клубної частини, віконних вітражів головного фасаду, кабінету для занять гурту «Дніпровські зорі», сходових клітин 1-2 сходів, встановлено металеві двері, придбані сценічні костюми, взуття, музичні інструменти, меблі, оргтехніку. За кошти міського бюджету придбали цифровий пульт фірми «Yamaha» на 95 тис. грн, цифровий проектор та об’єктив фірми «NEC» на 260 тис. грн, 6 світлодіодних рухомих ламп Beam для створення світлових ефектів у великій залі на 240 тис. грн. Директор КП «Міський Палац культури і творчості» від імені колективу підприємства подякував органам місцевого самоврядування, Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за надійну фінансову підтримку.  

 

Зазначив, що станом на 01.01.2018 у Палаці культури і творчості діють 16 аматорських творчих колективів, 10 з яких мають звання «народний» та 4 колективи мають звання «зразковий». Силами творчих колективів проведено більш ніж 300 культурно-масових заходів. 104 тис. глядачів відвідали заходи, з них 35 тис. діти та молодь. У 2017 році колективи Палацу культури і творчості були переможцями і призерами фестивалів та конкурсів міжнародного, всеукраїнського та обласного рівнів:

- Народний ансамбль естрадного танцю «Глорія» - фестиваль «Коблевский Бриз» смт Коблево, Миколаївської обл. (І місце), Міжнародний фестиваль «Мистецтва обрії» м.Полтава (Гран-прі), Міжнародний фестиваль конкурс «Кременчуцькі викрутаси» м.Кременчук (І місце), Міжнародний фестиваль мистецтв «Діти сонця і Миру» (Гран-прі).

- Зразковий ансамбль народного танцю «Веселка» - Міжнародний форум мистецтв «О, Весна» м. Харків (І місце), телевізійний проект «Взірець таланту» м. Харків (Гран – прі).

- Народний самодіяльний хор «Славутич» - Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового мистецтва ім. В. Міщенка, м. Полтава ( І місце).

- Народний драматичний театр (молодша група) - фестиваль «Лимонад»
м. Харків (Гран-прі).

- Зразкова хореографічна студія «Ясочка» - Міжнародний фестиваль конкурс «Кременчуцькі викрутаси» м. Кременчук (ІІ та ІІІ місце), Всеукраїнський фестиваль танцю «Твій Крок» м. Київ (диплом).

- Народний цирковий колектив «Шанс» - Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Пісні та танці Полтавщини» м. Полтава (Гран-прі).

- Зразковий шоу-гурт «Парне молоко» - Всеукраїнський фестиваль «Зі злагодою в серці» м. Дніпро (диплом), Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Юні таланти України» м.Львів (ІІ-ІІІ місце).

- Народний хореографічний колектив «Молодички» та народний оркестр народних інструментів «Барви» - фестиваль «Козацькі розваги» м. Кам’янець-Подільське (диплом).

 

Упродовж 2017 року Горішні Плавні з гастролями відвідали шоу-гурт «Лісапетний батальйон»; ВІА «Пламя»; ВІА «Пісняри»; ВІА «Фрістайл»; ВІА «Синяя птица»; заслужена артистка України Катерина Бужинська; народна артистка України Ірина Федішина; народний артист України Віктор Павлик; народний артист України Юрій Рибчинський; народні артисти України Анатолій Хостікоєв та Володимир Горянський з виставою «Он моя сестра»; Дніпропетровський театр ім. Т.Г. Шевченка з виставами «Пан Коцький», «Ангели не вмирають»; Київський театр ляльок з виставою для дітей «Весела родина свинки Пепи»; театр «Аскал» з виставою ростових ляльок «Пригоди мультяшок» та «Мультяшки на канікулах»; «Аномалія» Євген Литвинкович; Дніпропетровський театр опери та балету з виставою «Ромео і Джульєтта»; Коломийський академічний драматичний театр з виставою для дітей «Котигорошко» та для дорослих «За двома зайцями»; естрадно-симфонічний оркестр театру опери та балету м. Дніпро; Київський театр та заслужена артистка України Ольга Сумська з виставою «Анна Кареніна»; Волинський державний академічний народний хор з програмою «Щедрик-щедрівочка»; камерний оркестр м. Кропивницький. Члени виконавчого комітету взяли до відома звіт директора КП «Міський Палац культури і творчості» про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2017 рік.  

 

У ході засідання опрацювали питання житла, майнових ресурсів, архітектури та містобудування.