Засідання круглого столу

21.03.2011, 14:47

Засідання круглого столу «Механізм створення та діяльність об’єднання
співвласників багатоквартирного будинку в місті Комсомольську»

alt17 березня у великій залі виконкому відбувся круглий стіл на тему: «Механізм створення та діяльність об’єднання співвласників багатоквартирного будинку в місті Комсомольську», який провела голова ОСББ №8 В.Д.Сергачова.

Круглий стіл пройшов у рамках однойменного проекту за підтримки ГО «Центр муніципального розвитку» та Міжнародного фонду «Відродження».

В роботі заходу взяли участь виконавчий директор ГО «Центр муніципального розвитку» Л.І.Хиль та перший заступник міського голови Д.Г.Биков. Зокрема, Дмитро Геннадійович у своєму виступі акцентував увагу на переваги мешканців при створенні ОСББ, на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з мешканцями міста щодо переваг та механізму створення ОСББ.

В.Д.Сергачова презентувала присутнім проект у вигляді слайдів, де просліджувались етапи створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку на прикладі ОСББ №8. Валентина Дмитрівна просто й дохідливо розповіла про нелегкий, але цікавий та корисний шлях становлення свого дітища – ОСББ №8. Вона також відповіла на численні запитання присутніх та поділилася досвідом своєї роботи.

Учасники круглого столу мали можливість отримати буклети з досвіду створення ОСББ та корисну інформацію для мешканців міста, роздруковану на листівках.