Делегація з Горішніх Плавнів відвідала місто Рацибож в Польщі

24.05.2018, 10:30

19-22 травня в рамках партнерських відносин між територіальними громадами Горішніх Плавнів та Повіту Рацибозького делегація плавців, тренерів, представників освіти з Горішніх Плавнів на чолі з заступником міського голови Надією Угнічевою відвідала місто Рацибож в Польщі.

У рамках офіційного візиту представники української делегації побували в лікарні Повіту Рацибозького, оглянули умови навчання та проживання в школі-інтернаті зі спортивним нахилом, відвідали будинок перебування людей з інвалідністю.

Делегація плавців із Горішніх Плавнів – вихованці ДЮСШ № 2, узяли участь у Міжнародному турнірі з плавання, що саме проходив у Рацибожі.

Наші спортсмени достойно виступили у змаганнях, захищаючи спортивну честь міста. Данило Разгонов (тренер Інна Скляр) зайняв І та ІІІ місця в запливах вільним стилем на 100 м та 50 м; ІІ місце - у запливі на спині на дистанції 100 м серед юнаків. Данила визнали кращим плавцем вільного стилю Міжнародного турніру з плавання.

Катерина Семенова (тренер Ганна Савельєва) виборола срібло в запливі на 100 м на спині серед дівчат.

Олексій Ковальчук, Євгеній Куниця, Артем Ліпунов, Данило Разгонов (тренери Інна Скляр, Ганна Савельєва, Валерій Панесов) завоювали ІІ місце в груповій естафеті серед юнаків на дистанції 50 м вільним стилем.

Карина Прилуцька, Катерина Семенова, Марія Шешеня, Тетяна Вороніна (тренери Валерій Панесов, Ганна Савельєва, Інна Скляр) вибороли бронзу в груповій естафеті серед дівчат на дистанції 50 м вільним стилем.