На засіданні міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей

30.05.2018, 08:31

24 травня в малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей за головування заступника міського голови, голови штабу Надії Угнічевої.


На засіданні були присутні начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська, начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу у справах сім’ї і молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Тетяна Оробченко, начальник відділу усиновлення, опіки і піклування служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Марина Горбенко, начальник відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Ольга Когут, головний спеціаліст сектору з фізичної культури і спорту відділу культури, спорту і туризму Оксана Гуржий, завідувач сектору з обліку розрахунків та майна Вікторія Краснопір, директор КП ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович, директор Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Світлана Кліменкова, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горішньоплавнівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Олексій Кістеньов, міський позаштатний лікар-педіатр управління охорони здоров’я Максим Коломієць, головний спеціаліст відділу освіти Лілія Щербина, головний бухгалтер відділу освіти Оксана Кошолкіна, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї і молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Тетяна Качанова, представники ЗМІ.


Заступник міського голови, голова штабу Надія Угнічева окреслила першочергові завдання, спрямовані на посилення контролю за санітарно-епідеміологічним станом усіх типів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, організацією харчування, охороною життя та здоров’я дітей, змістом виховного процесу.


Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Качанова доповіла про заходи з виконання обласної та міської програм оздоровлення та відпочинку в літній період 2018 року, хід інформаційної кампанії та реалізації путівок з використанням системи часткового відшкодування вартості путівок.

Про готовність закладів оздоровлення та відпочинку до літа 2018 року доповіли члени міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей.


Начальник відділу освіти Ірина Шошина зазначила, що  04 червня 2018 року на 15 робочих днів розпочнуть роботу шість таборів із денним перебуванням дітей при шести школах міста Горішні Плавні, один табір при Дмитрівській ЗОШ, один спортивний табір при ДЮСШ №2 з плавання. Із 02 липня 2018 року протягом 15 робочих днів буде працювати табір із денним перебуванням при ЦД та ЮТ. У пришкільних таборах буде організовано дворазове та триразове харчування. Вартість путівки на 15 робочих днів із триразовим харчуванням 750 грн (412,5 грн – батьківська доплата); із дворазовим харчуванням – 600 грн (330 грн – батьківська доплата). Усього планується оздоровити у пришкільних таборах 1065 дітей.


Головний спеціаліст сектору з фізичної культури і спорту відділу культури, спорту і туризму Оксана Гуржий доповіла про те, що на базі ДЮСШ №1 та ДЮСШ №3 будуть працювати спортивні табори з дворазовим харчуванням. У ДЮСШ №1 – спортсмени відділень дзюдо, боксу, шахів, тенісу та легкої атлетики – 65 дітей з 04 червня по 22 червня, харчування у ЗОШ №1, вартість 750 грн (батьківська доплата 375 грн). У ДЮСШ №3 – спортсмени відділень бадмінтону та баскетболу – 50 дітей: І зміна – з 04 червня по 22 червня, харчування у ЗОШ №2, вартість 750 грн (батьківська доплата 375 грн); ІІ зміна – з 06 серпня по 26 серпня, харчування в ТОВ «Славутич-Руда-Україна», вартість 900 грн (батьківська доплата 450 грн).


Начальник відділу усиновлення, опіки і піклування служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Марина Горбенко поінформувала про те, що планується оздоровити 54 дитини: 45 підопічних, 5 дітей із прийомних сімей, 4 дітей із дитячого будинку сімейного типу. Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» придбано 30 путівок для оздоровлення дітей даної категорії у ДСОЦ «Горизонт». Уже оздоровлено 2 дітей в «Молодій гвардії» (м.Одеса) і «Артеку» (Київська область).


Директор Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Світлана Кліменкова повідомила, що в Центрі буде відкрито табір з денним перебуванням з 04 червня по 27 червня. І група (до 15 осіб) – для дітей, які проживають у Центрі цілодобово у відділенні термінового влаштування та соціально-психологічної реабілітації; ІІ група (до 10 осіб) – для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.


Директор КП ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович доповіла про підготовчу роботу до оздоровчого сезону 2018 року, ознайомила із терміном і тематикою змін: І зміна «Ліга супергероїв» з 02 червня до 22 червня; ІІ зміна – «Зірковий Голлівуд» з 24 червня до 14 липня; ІІІ зміна – «Магія танцю» з 17 липня до 06 серпня; ІV зміна – «Наше. Українське!» з 08 серпня до 28 серпня.