Учасникам молодіжного проекту «Дитяча рада» вручено сертифікати

22.05.2018, 10:54

21 травня у великій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради у рамках Програми розвитку молодіжної політики відбулося вручення сертифікатів учасникам молодіжного проекту «Дитяча рада».

Привітати учасників молодіжного проекту завітав перший заступник міського голови Олександр Чуприна. Звертаючись до молоді Горішніх Плавнів, він запевнив, що знання й навички, набуті під час роботи в «Дитячій раді» міста, знадобляться в майбутньому, під час спілкування, складання проектів, у становленні в новому колективі.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Тетяна Оробченко підбила підсумки роботи молодіжного проекту «Дитяча рада» у 2017-2018 навчальному році, модератором якого є Марина Малиця, методист міського методичного кабінету.

Учасники молодіжного проекту «Дитяча рада» поділилися напрацюваннями упродовж 2017-2018 навчального року. Учениця 8-А ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Любов Постернак презентувала проект «Центральний парк» м.Горішні Плавні», що має за мету облаштування території по вулиці Миру/проспекту Героїв Дніпра біля будівлі виконкому  під Центральний парк з фонтанами, фотозонами та скульптурами, лавочками для відпочинку, сміттєвими баками,  пішохідними доріжками з яскравої плитки. Цільові групи проекту: діти та молодь міста, їхні батьки, старше покоління мешканців міста, громадські організації, усі мешканці та гості міста.

Учениця 8-Б СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка Єлизавета Солоненко ознайомила з проектом «Всі ми різні – всі ми рівні»: створення гуманного простору дитинства, простору широких можливостей, де забезпечено максимальні умови для розвитку і саморозвитку дитини, утвердження принципу нових відносин між світом дорослих і світом  дитини. Проект має за мету врегульовувати міжособистісні стосунки, ставитися до кожного учня з повагою і дотримуватися правил моралі.

Учні 8-А класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Анастасія Проник і Владислав Клименко презентували проект «Playground. Ігрова площадка», мета якого організувати ігровий простір для дозвілля та розвитку дітей, максимально забарвити територію дитячого закладу, урізноманітнити дитяче життя через активність та розваги. Ресурси необхідні для забезпечення проекту – фарба (акція «Принеси залишки фарби з дому»), пензлики, рукавиці, трафарети. Виконавці – учнівське об’єднання «Дитяча рада», небайдужі батьки та вчителі.

Учні СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської – 7-А класу Вадим Климов і 8-А класу Сніжана Романюха – представили «Веселковий міксбордер», що має за мету благоустрій шкільної садиби, її озеленення однорічними різнобарвними рослинами напередодні Свята останнього дзвоника.

Педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Сніжана Мірошниченко презентувала проект «День веселки», який буде реалізовано у вересні  проведенням конкурсів та ігр: малюнки на асфальті «Який світ кольоровий», повітряні кульки «Запусти кольорову мрію», кидання кольорової пудри «Колор фест», малювання веселок на вулицях міста

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна подякував молоді за цікаві проекти, ідеї, запросив взяти активну участь зі створення проектів «Бюджету участі» та вручив сертифікати учасників молодіжного проекту «Дитяча рада».