Стартувала І зміна у ДСОЦ «Горизонт» – місті дитячих посмішок

6.06.2018, 08:27

04 червня в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбулося урочисте відкриття І зміни, що вперше в історії центру стала міжнародною. Горизонт знову дарує дітям можливість спілкування з новими друзями, знайомства з оригінальними захопленнями, інтересами та цікавими людьми, можливість відкрити в собі таланти, реалізувати себе в захоплюючому світі творчості, спорту та нескінченних пригод, можливість чудово по-літньому відпочити та оздоровитися в компанії найщиріших друзів.

 

На свято завітали міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко.

 

Дмитро Биков привітав дітей із відкриттям зміни, побажав змістовно, цікаво та весело провести час у місті дитячих посмішок, знайти нових друзів та оздоровитися. Міський голова вітав дитячу делегацію з міста Унгени, які прибули в Горизонт у рамках розвитку партнерських відносин із Молдовою. Зауважив, що Горизонт старанно підтримує репутацію найкращого оздоровчого центру в Україні. Упродовж кожного осінньо-весняного періоду готує для відпочиваючих нові культурно-розважальні програми та заходи, оновлює матеріально-технічну базу. Минулого року тут впроваджено новий екологічний проект із будівництва сучасних каналізаційних очисних споруд, що передбачає глибоку очистку стоків. Горішні Плавні стали першими на Полтавщині, хто реалізував найсучасніші технології очистки стоків у дитячому таборі. Встановлено 7 автономних септиків на кожен корпус, що забезпечують ретельне очищення каналізаційних вод, які потім використовують для поливу зелених насаджень. Щоб діти могли весело проводити час у спортивних розвагах на свіжому повітрі, збудовано сучасний спортивний комплекс, що має футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики з якісним покриттям. Ведеться ремонт окремих приміщень у 7 корпусі. Замінено всі старі вікна на нові сучасні. Горизонт зустрічає відпочиваючих приємними новинками, що роблять відпочинок більш комфортним.

 

На урочистому заході директор КП ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович подякувала міському голові Дмитру Бикову, народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу – засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» - за вагому багаторічну фінансову підтримку центру.  

 

З нагоди відкриття І зміни горизонтівці підготували чудову концертну програму, що сподобалася і дітям, і дорослим.

 

У дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» І зміна під назвою «Ліга супергероїв» триватиме з 02 по 22 червня. До центру прибули 460 дітей з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Івано-Франківська, Полтави, Кропивницького, Кременчука, Горішніх Плавнів та Унген (Молдова). Зміна «Ліга супергероїв» передбачає перевтілення дітей в улюблених героїв та традиційні розважальні заходи в центрі, цікаві екскурсії, прогулянки Дніпром, інше. До Горизонту також завітали представники Полтавської школи ABC Language School, які сформували англомовний загін. Усі учасники І зміни зможуть долучитися до участі в англомовних квестах та навчально-розважальних заходах.