Вручення ордерів працівникам ГУНП в Полтавській області

7.06.2018, 09:39

У великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося вручення ордерів на квартири працівникам Головного управління Національної поліції в Полтавській області, учасникам бойових дій на Сході України. У заході взяли участь міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Юрій Муха, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області, майор поліції Володимир Абрамов.


Міський голова привітав гостей заходу – працівників поліції із усієї Полтавщини, подякував їм за те, що у важкий для країни час вони гідно виконали свій військовий обов’язок. Подякував Міністерству внутрішніх справ України в особі Міністра Арсена Авакова за прийняте рішення щодо надання житла працівникам поліції саме в нашому місті.


Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області, майор поліції Володимир Абрамов повідомив, що вперше в Україні за роки незалежності в одному місті виділяється п’ятдесят квартир працівникам поліції. Щиро подякував міському голові Дмитру Бикову за сприяння в наданні квартир у місті. Новоселам, їхнім сім’ям побажав благополуччя, щоб діти виростали гарними й розумними. Запевнив, що наше місто гірників зелене й дуже гарне.


Міський голова Дмитро Биков і заступник начальника ГУНП в Полтавській області, майор поліції Володимир Абрамов вручили ордери на квартири в будинку №1 по вулиці Молодіжній працівникам поліції в Полтавській області.


Серед новоселів – горішньоплавнівці: Віталій Харлінський, Олександр Лоза, Олександр Грищенко, Михайло Бойко, Руслан Гущін, Володимир Яровцев, Микола Михайлов, Станіслав Скриль, Володимир Коваленко, Олег Білоус, Григорій Ліб.