Облаштування освітлення пішохідної доріжки міського парку від вул. Добровольського до міської лікарні

7.06.2018, 16:17

Міський голова Дмитро Биков повідомив ЗМІ про завершення робіт з облаштування освітлення нової пішохідної доріжки в міському парку, що веде в напрямку від вул. Добровольського до міської лікарні. 

 

Очільник Горішніх Плавнів поінформував, що асфальтову доріжку в парковій зоні збудовано минулого року за чисельними зверненнями громадян, бо даний маршрут завжди був популярним серед містян. Облаштованою асфальтовою доріжкою із задоволенням користуються працівники та відвідувачі лікарні, підприємств трикотажної промисловості, політехнічного коледжу, інших міських об’єктів, прихильники прогулянок сосновим лісом. З радістю використовують нову доріжку діти, які полюбляють їздити на роликах, скейтбордах та велосипедах.

 

Для підвищення рівня комфорту комунальним підприємством «Міськсвітло» реалізовано проект із облаштування освітлення пішохідної доріжки. Встановлено 19 восьмигранних оцинкованих опор та 20 нових економних LED-світильників Strike 3 вітчизняного виробника ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад» потужністю 16 Вт кожен. Дані світильники енергоощадні, антивандальні, самоомивні та мають вбудований грозозахист. Довжина доріжки становить 530 м. Уздовж тротуару встановлено нові урни. На облаштування освітлення витрачено 500 тис. грн бюджетних коштів.