Вітання працівників легкої промисловості нашого міста

12.06.2018, 08:41

Напередодні свята – Дня працівників текстильної і легкої промисловості – у малій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості.


Привітати представників багатотисячного трудового колективу сфери, яка задовольняє різноманітні, повсякденні та життєво необхідні потреби кожного мешканця нашого міста, завітав перший заступник міського голови Олександр Чуприна. Він побажав присутнім здоров’я, матеріального благополуччя, стабільної роботи підприємств галузі легкої промисловості, нових ринків збуту.


На сцені малої зали Палацу культури і творчості для працівників галузі легкої промисловості відбувся показ літньої дитячої колекції одягу від торгової марки «Фламінго текстиль» та колекції верхніх трикотажних  виробів виробничої комерційної фірми «Тіко-престиж» від школи моделей «VL models».


Мелодійними піснями і запальними танцями вітали працівників легкої промисловості творчі колективи Палацу культури і творчості – хореографічна студія «Ясочка», ансамбль «Веселка», шоу-гурт «Дніпровські зорі», «Next», цирковий колектив «Шанс».