Апаратна нарада

14.06.2018, 09:43

11 червня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду, на якій були присутні керівники структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, бюджетних закладів, організацій та установ, комунальних підприємств та державних структур. У ході наради йшлося про важливі події, що відбулися в місті упродовж останніх тижнів.

 

Очільник міста повідомив про підписання історичної для міста угоди між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та комунальним виробничим підприємством «Теплоенерго» міста Горішні Плавні щодо відкриття кредитної лінії на 5 млн Євро під 6% річних на 9 років. Кошти буде спрямовано на модернізацію центральної котельні, що обслуговує 86 % споживачів теплової енергії міста. Дмитро Биков відзначив: «Проект з реконструкції котельні позитивно відзначено експертами НЕФКО та технічними консультантами датської консалтингової компанії «Ramboll», що є важливим критерієм оцінки роботи органів місцевого самоврядування та КВП «Теплоенерго».   

 

Міський голова доповів про показники соціально-економічного розвитку міста Горішні Плавні за І квартал 2018 року, що надійшли з Управління статистики м. Полтави. Чисельність наявного населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області станом на 01 квітня 2018 року склала 53 986 осіб. За січень-березень 2018 року на території міськради народилося 97 дітей, померла 191 особа. Природне скорочення становить 94 особи. Міграційний приріст населення - 2 особи.

 

Горішні Плавні за обсягом реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного мешканця (143,4 тис. грн) займають І місце в області. Для порівняння: у місті Полтаві цей показник дорівнює 
 48,6 тис. грн, у місті Кременчуці – 58,8 тис. грн. Питома вага ПрАТ «Полтавський ГЗК» у загальному обсязі реалізації промислової продукції міста складає 62%. Традиційно Горішні Плавні є першими в Полтавській області за показниками з інвестиційної діяльності. За І квартал 2018 року в місті освоєно капітальних інвестицій на суму 773,5 млн грн, що становить 26,9% до загального обсягу по Полтавській області. Обсяг капітальних інвестицій у розрахунку на одного мешканця становить 14,2 тис. грн, що майже в 10 разів більше ніж у Кременчуці (1,5 тис. грн) та в 5 разів більше ніж у Полтаві (2,7 тис. грн). Обсяг прямих іноземних інвестицій станом на 01 квітня 2018 року становить 800,7 млн дол. США (І місце серед інших міст Полтавської області).

 

За статистичними данними середньомісячна заробітна плата працівників за І квартал 2018 року складає 10 962 грн, що на 49% більше за середній показник по Полтавській області (7 362 грн), на 37,5% вище за середню заробітну плату по Україні (7 974 грн). Заборгованість із виплати заробітної плати по колу звітуючих підприємств станом на 01 квітня 2018 року по місту відсутня.

 

Очільник Горішніх Плавнів зауважив, що у 2017 році питома вага надходжень до міського бюджету від промислових підприємств групи FERREXPO (ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК») склала 63%; НВП «Фероліт» - 4,2%; ТОВ «Феррострой» - 2,8%; філіал ТОВ з іноземними інвестиціями «Цеппелін Україна ТОВ» – 1,5%, Горішньоплавнівська міська лікарня – 1,3%, ТОВ «Кашкан Логістик» - 1,2, КП ВУВКГ – 0,9%.

 

Кількість інсуліну, що виділили держава, є недостатньою на кінець 2018 та початок 2019 років. Дмитро Биков зауважив, що в ІІ півріччі на придбання інсуліну з міського бюджету буде виділено 800 тис. грн. У ході апаратної наради очільник міста доручив начальнику управління охорони здоров’я Юрію Ковпаку вжити заходів щодо забезпечення лікарні вакцинами проти сказу й доповісти про виконану роботу наступної апаратної наради. Повідомив, що угоди з лікарями первинної допомоги підписали 30% містян. Дав доручення начальнику управління охорони здоров’я провести широку інформаційну кампанію про необхідність вибору кожним мешканцем Горішніх Плавнів лікаря первинної ланки й підписання з ним декларації, посилити роботу з населенням щодо укладання договорів з терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами.

 

Міський голова поінформував: «Горішньоплавнівська міська лікарня отримала в подарунок сучасний німецький реанімобіль, придбаний народним депутатом України Костянтином Жеваго для міста до Дня медичного працівника. Салон автомобіля обладнано спеціальною автоматизованою кушеткою, кріслом-каталкою, пандусом. Реанімобіль буде оснащено необхідними препаратами й сучасним обладнанням, щоб лікарі, у разі необхідності, мали можливість провести інтенсивний курс терапії тяжкохворому». До Дня медичного працівника також завершуються роботи з реконструкції холу в Центрі ПМСД.

 

Прозвітував: «У дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» з 02 по 22 червня триває І зміна під назвою «Ліга супергероїв». Цьогоріч до центру прибула рекордна кількість відпочиваючих - 460 дітей з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Івано-Франківська, Полтави, Кропивницького, Кременчука, Горішніх Плавнів та нашого міста-партнера Унгени (Молдова)».

 

У ДСОЦ «Горизонт» завершується реконструкція актової зали, де облаштовано мережу освітлення сучасними енергоефективними LED-світильниками, сучасну систему кондиціювання, підвісну стелю, спеціальні перфоровані гіпсокартонні панелі для гарної акустики, замінено двері та придбано сучасні секційні крісла 3-х кольорів. З міського бюджету на ремонт виділено 1,5 млн грн, з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» на облаштування сучасної системи кондиціювання - 400 тис. грн.

 

За кошти Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» у центрі «Горизонт» проводять ремонтні роботи найбільшого 7 корпусу. Облаштовано шатрову покрівлю, замінено всі старі вікна будівлі на нові сучасні металопластикові. Здійснюється облаштування зали для занять спортом, хореографією, проведення творчих занять на літній веранді ІІ поверху. За власні кошти КП ДСОЦ «Горизонт» у корпусі №7 ведуться роботи з реконструкції 2 санвузлів і кімнат для вожатих. Закінчити комплексний ремонт останнього спального корпусу № 7 планують у 2018 році.     

 

Повідомив про чергову перемогу депутата Горішньоплавнівської міської ради Тараса Зінченка у змаганнях із шахів на Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад. Тарас Зінченко виборов золото в командному заліку, здобувши для збірної команди Полтавської області титул чемпіонів з шахів. В особистому заліку наш земляк зайняв ІІ місце.

 

Веслувальники з Горішніх Плавнів вдало виступили на чемпіонаті Європи в Белграді. Екіпаж каное-четвірки, у складі якої виступив і наш спортсмен Олександр Сівков, завоював срібло. У запливі на 500 м на каное-двійці Дмитро Янчук, Тарас Міщук вибороли бронзу. Свою першу бронзову нагороду також взяла наша спортсменка Людмила Лузан. Дмитро Биков привітав спортсменів та їх тренера Миколу Мацапуру з перемогами.

 

Йшлося про святкові заходи з нагоди Дня молоді, що відбудуться 24 червня на Театральній площі та міському парку культури і відпочинку. У програмі: змагання з автомобільного спорту «Автослалом»; виступи спортсменів спортивного клубу «LIFESTYLE»; змагання з силового екстриму на кубок «FERREXPO»; драйвова молодіжна дискотека за участю професійних ді-джеїв та МС. Міський голова запросив усіх відвідати заходи відповідно до програми свята.

 

Очільник міста презентував новий буклет «Туристичними маршрутами Горішніх Плавнів», який містить 6 цікавих та різних за тематикою та часом туристичних маршрутів із коротким описом визначних місць та карту-схему, що містить напрямки руху.  

 

Начальник відділу освіти Ірина Шошина прозвітувала, що 23 червня на Театральній площі Горішніх Плавнів відбудуться урочистості з нагоди відзначення медалістів та шкільні випускні вечори.