Порядок денний

15.06.2018, 08:43

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури, 

будівництва та земельних ресурсів 

 

18 червня 2018                                                м. Горішні Плавні

13-30                                                                 Мала зала міськради

 

1.  Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

 

2.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

 

2.1.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Гілевичем Анатолієм Григоровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 22 по проспекту Героїв Дніпра.

 

2.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Дідиком Миколою Михайловичем на земельну ділянку по вулиці Хвойна, 12.

 

2.3.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «ДІКК-БУД» на земельну ділянку по вулиці Портова, 21.

 

2.4.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Забавко Любовʼю Олександрівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 34.

 

2.5.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Іванцем Олександром Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 24.

 

2.6.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Ковальчуком Миколою Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Пшенична, 22.

 

2.7.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Ковпаком Олександром Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 47.

 

2.8.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Мінтіненковим Ігорем Петровичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 10, корпус 2.

 

2.9.  Про поновлення дії договору оренди землі з виробничо – торгівельним підприємством «Світанок» ЛТД на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 46.

 

2.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою - підприємцем Сидоровим Юрієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Космонавтів, 13.

 

2.11.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Сергіним  Павлом Сергійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 47 по проспекту Героїв Дніпра.

 

2.12.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Сергіним  Павлом Сергійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 57 по проспекту Героїв Дніпра.

 

2.13.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянином Тарантіним Сергієм Петровичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 10.

 

2.14.  Про поновлення дії договору оренди землі з публічним акціонерним товариством «Укртелеком» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 55.

 

2.15.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ ТВФ «Укрторгтранс ЛТД» та громадянкою Волошиною Марією Геннадіївною на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 20.

 

2.16.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Управління корпоративної комплектації» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 87/1.

 

2.17.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з науково - виробничим підприємством «ФЕРОЛІТ» на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 55.

 

2.18.  Про внесення змін до договору оренди землі з приватним акціонерним товариством «F & C REALTY» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 28-Б.

 

2.19.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Чорною Вірою Іванівною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 26.

 

2.20.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Янішевським Антоном Вʼячеславовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 15.

 

2.21.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Туровцем Антоном Сергійовичем на земельну ділянку по вулиці Фермерська, 10.

 

2.22.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі № 57/15 від 11.06.2015 на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 75.

 

2.23.  Про припинення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Носенко Іриною Василівною на земельну ділянку по вулиці Конституції, 26.

 

2.24.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 04.04.2018 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту на земельній ділянці по просп. Героїв Дніпра, 67, що перебуває в оренді ТОВ «Фірма «Адіс».

 

2.25.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 07.05.2018 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єктів на  земельній ділянці по вул. Добровольського, 35, що перебуває в оренді ФО-П Герман Світлани Валеріївни.

 

3.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

 

3.1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель 3-го мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

 

3.2.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бабичу Андрію Івановичу по вул. Сковороди, 18.

 

3.3.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Близнюку Павлу Олександровичу по вул. Соснова, 38.

 

3.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Желізняк Ларисі Андріївні по                                    вул. Зелена, 15-А.

 

3.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Лисенку Олександру Миколайовичу по вул. Лісна, 28.

 

3.6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Піддубній Світлані Іларіонівні по вул. Зелена, 13.

 

3.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Піддубній Світлані Іларіонівні по                          вул. Зелена, 13.

 

3.8.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в постійне користування КП «Вічність» по вул. Дніпровській.

 

3.9.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні комунального підприємства готель «Славутич» по вул. Набережна, 1.

 

3.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Шарапі Тетяні Сергіївні земельної ділянки у с/т «Гірник».

 

3.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Мироненку Олексію Володимировичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

 

3.12.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Колеснікової Ярослави Юріївни для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 37 по вул. Добровольського.

 

3.13.  Про передачу в оренду ПрАТ «Полтавський ГЗК» земельної ділянки на території м. Горішні Плавні.

 

3.14.  Про передачу в оренду Сопрончуку Давиду Сергійовичу та Макашеву Віталію Олександровичу земельної ділянки по вул. Гірників, 11-А.

 

3.15.  Про передачу ТОВ «АТБ-торгстрой» та ФО-П Конджорян Сабед Германівні в оренду земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 37 - А.

 

3.16.  Про передачу в оренду ТОВ «АТБ-ТОРГСТРОЙ» земельних ділянок по проспекту Героїв Дніпра, 37-А.

 

3.17.  Про передачу гр. Суворовій Ірині Віталіївні на умовах суперфіцію земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 89.

 

3.18.  Про передачу земельних ділянок на умовах суперфіцію по вул. Гірників, 15.

 

3.19.  Про припинення договору оренди землі та передачу в оренду ФО-П Сороці Ігорю Анатолійовичу земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 91.

 

3.20.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Ковпаку Олександру Анатолійовичу земельної ділянки по вул. Дачна, 47.

 

3.21.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність                          гр. Ряховському Олександру Васильовичу земельної ділянки по                     вул. Соснова, 11-А.

 

3.22.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Тарантіну Сергію Петровичу земельної ділянки по вул. Дачна, 10.

 

3.23.  Про розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду, обмежень у їх використанні та їх режимоутворюючих об’єктів   (ландшафтний заказник місцевого значення «Лісові озера») на території міста Горішні Плавні Полтавської області.

 

3.24.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Строни, в районі будівлі  №1-Г, для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах).

 

3.25.  Про надання дозволу гр. Газієву Гайрату на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

 

3.26.  Про надання дозволу гр. Колісник Валентині Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

 

3.27.  Про надання дозволу гр. Порубай Наталії Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у                 с/т «Вікторія».

 

3.28.  Про надання дозволу гр. Шкурат Олені Георгіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

3.29.  Про надання дозволу гр. Шкурату Сергію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Надія-2».

 

3.30.  Про надання дозволу гр. Філюк Зої Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

 

3.31.  Про надання дозволу гр. Антипенку Віктору Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

 

3.32.  Про надання дозволу гр. Пересаді Андрію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

 

3.33.  Про надання згоди гр. Вотінову Андрію Анатолійовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Хвойна, 7.

 

3.34.  Про надання згоди Коліщаку Станіславу Васильовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вулиці Будівельників, 32.

 

3.35.  Про надання дозволу  гр. Кузьміну Олегу Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Чекаліна, 3-Г.

 

3.36.  Про внесення змін до рішення 18 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 22.12.2016 року «Про надання дозволу ПАТ «Полтаваобленерго» на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на території міста Горішні Плавні Полтавської області».

 

3.37.  Про внесення змін до рішення 29 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 21.11.2017 року «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у садових товариствах».

 

3.38.  Про внесення змін до рішення 59 сесії  Комсомольської міської ради Полтавської області 6 скликання від 18.08.2015 року «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у садових товариствах».

 

3.39.  Про виконання протокольного доручення постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів (протокол № 40 від 07.05.2018р.) щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту на земельній ділянці по вул. Добровольського, 47, що перебуває в оренді у ФО-П Будзінського Анатолія Пилиповича.

 

3.40.  Про виконання протокольного доручення постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів (протокол № 40 від 07.05.2018р.) щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту на земельній ділянці по просп. Героїв Дніпра, 78, що перебуває в оренді ПАТ АКБ «Індустріалбанк».

 

3.41.  Про виконання протокольного доручення постійної комісії (протокол №40 від 07.05.2018р) щодо будівлі ПАТ «Укртелеком» по вулиці Миру, 18.

 

3.42.  Інформація щодо листа ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» про аудит стану тимчасових споруд «Формула смаку».

 

4.  Про контроль за рішеннями міської ради:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

 

4.1.  Про зняття з контролю рішення 33 сесії 7 скликання від 17.04.2018 «Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Бубир Людмилою Петрівною на земельну ділянку в районі житлового будинку №48 по проспекту Героїв Дніпра».

 

4.2.  Про продовження терміну дії контролю за рішенням 30 сесії 7 скликання від 19.12.2017 «Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Кондратенко Вікторією Олександрівною на земельну ділянку в районі житлового будинку №21 по вулиці Гірників».

 

5.  Різне.