Допомога з міського бюджету молодим сім’ям для придбання житла в Горішніх Плавнях збільшиться до 10%

15.06.2018, 09:52

Важливою складовою розвитку міста є будівництво нових житлових будинків та сприяння молодим родинам в отриманні житла. У рамках державної житлової програми «Пільгове молодіжне кредитування» спільно з Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» органами місцевого самоврядування розроблено низку місцевих житлових програм, що пропонують молоді фінансову підтримку з міського бюджету.

Сьогодні дія програми «Пільгове молодіжне кредитування» поширюється на молоді сім’ї та одиноких молодих осіб до 36 років, які бажають придбати квартиру в багатоповерховому будинку, що споруджується на проспекті Героїв Дніпра, 96.

 

У ході останнього спільного засідання представників органів місцевого самоврядування та Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву міський голова Дмитро Биков вийшов з ініціативою поширити дію програми не тільки на молоді родини бюджетної сфери, а й на всі молоді сім’ї міста, які бажають взяти в ній участь та відповідають умовам державної програми. Запропонував внести зміни до програми щодо збільшення відсотка відшкодування з міського бюджету щомісячного платежу до 10%. Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву надає пільговий кредит молоді строком до 30 років під 14,1%. Завдяки сприянню органу місцевого самоврядування відшкодування кредиту з міського бюджету складе -10%. Учасник програми зможе оплачувати 4,1% упродовж 5 років. Відповідний проект рішення буде винесено на засідання сесії Горішньоплавнівської міської ради 03 липня.

 

 

Питання та консультації: 

 

Житловий відділ (вул. Миру, 24, каб. 204),     
 вт., чт. з 8-00 до 17-00, з 12-00 до 13-00 перерва, тел. 2-17-73.

 

Полтавське регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву:

м. Кременчук, вул. 1905 року, буд. 32

Каб. № 3 (1 поверх) т. (05336)726032

Більш детально про умови кредитування: https://www.molod-kredit.gov.ua