Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

20.06.2018, 08:42

19 червня в малій залі за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.

 

На початку засідання міський голова Дмитро Биков за активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня міста вручив члену виконавчого комітету Тетяні Пінчук Почесну грамоту виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.

 

Члени виконавчого комітету ухвалили проект рішення про порушення клопотання перед Полтавською ОДА про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній матері шістьох дітей Валерії Пилипчук.

 

Начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариса Василенко прокоментувала шість проектів рішень про дозвіл на здійснення правочинів стосовно житла малолітніх дітей.

 

Заслухали головного лікаря Центру ПМСД про доповнення списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з червня 2018 року.

 

У блоці питань житлово-комунального господарства розглянули та погодили проект рішення про оголошення конкурсу на перевезення на міському автобусному маршруті загального користування № 155 до садових товариств «Південний – сади «Урожай». Затвердили умови конкурсу з перевезення пасажирів. У переліку вимог до перевізника зазначено, що автобус повинен відповідати екологічному стандарту не нижче «Євро-2», бути обладнаним системою GPS–моніторингу та пристосованим для перевезення людей з інвалідністю, інше.   

 

Внесли зміни до рішення виконкому від 18.12.2017 № 371 «Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста Горішні Плавні на 2018 рік».

 

У ході засідання доповнили склад Комісії з питань Бюжету участі 4 особами, включили депутата Горішньоплавнівської міської ради, голову постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики Дмитра Вінівітіна; голову правління ГО «ФЕРУМ» Сергія Нестеренка; директора департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольгу Овчиннікову; директора ГО «Центр муніципального розвитку» Любов Хиль.        

 

Опрацювали питання приватизації та обліку комунального майна, житла, архітектури та містобудування.