Новий спортивний майданчик для занять Street workout

21.06.2018, 14:42

20 червня відбулося відкриття спортивного майданчика для занять Street workout* на пляжі заливу Барбара, розташованого біля кафе «Жара», спорудженого за ініціативи секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти та фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату».


Захід відвідали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар міської ради Сергій Дорота, завідувач сектору фізичної культури і спорту Ольга Карпенко.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав молодь з відкриттям нового майданчика для занять спортом, зазначив, що цей майданчик буде користуватися популярністю серед молоді, випробування він уже пройшов, конструкції виготовлені із якісного матеріалу. А для занять Street workout необхідне тільки бажання. Побажав усім успіхів, досягти цілей і спортивних результатів, удачі в усіх починаннях.  

Разом із секретарем міської ради Сергієм Доротою перерізали червону стрічку, урочисто відкривши спортивний майданчик для занять Street workout.

У рамках заходу відбувся показовий виступ команди Street Workout Horishni Plavni, який нагороджувався оплесками вдячних учасників заходу. Були проведені конкурси для глядачів та нагороджені переможці.

*Street workout – (укр. вуличне тренування) – це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах: шкільних дворах, парках, спортивних майданчиках у міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі. Основний акцент робиться на роботу з власною вагою і розвитком сили і витривалості.